Endless Legend zadebiutowało w Polsce

Dziś na polskim rynku zadebiutowała gra strategiczna Endless Legend od studia Amplitude Studios. Tytuł dostępny jest w naszym kraju w wydaniu pudełkowym, dystrybuowanym przez firmę Techland.

@ 19.09.2014, 18:07
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc

Endless Legend zadebiutowało w Polsce

Dziś na polskim rynku zadebiutowała gra strategiczna Endless Legend od studia Amplitude Studios. Tytuł dostępny jest w naszym kraju w wydaniu pudełkowym, dystrybuowanym przez firmę Techland. Produkcja sprzedawana jest w cenie około 80 zł (wersja podstawowa) oraz za mniej więcej 100 zł w przypadku Edycji Premium. W jej skład wchodzą następujące elementy:

gra,
limitowane pudełko,
artbook,
poradnik,
naklejka na laptopa,
soundtrack,
zestaw litografii.

Endless Legend zadebiutowało w Polsce
Endless Legend to wymagająca gra strategiczna 4X od deweloperów, którzy stworzyli wcześniej słynne Endless Space. Wkrótce przeczytacie naszą recenzje tego projektu, a tymczasem zachęcam do obejrzenia polskich materiałów promocyjnych, okraszonych głosem Krystyny Czubównej.
Sprawdź także:
Endless Legend

Endless Legend

Premiera: 18 września 2014
PC

Endless Legend to niezależna gra twórców ze studia Amplitude, któremu w pracach pomagała firma Iceberg Interactive. Historia skupia się na opowiedzeniu o losach władcy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?