Powstanie dodatek do Bitwy o Śródziemie II

Na imprezie w San Diego nazwanej Comic-Con odbyła się prezentacja produktów firmy Electronic Arts. Tam właśnie pojawiła się również informacja, że gigant planuje wydanie dodatka do gry strategicznej zatytułowanej Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II.

@ 26.07.2006, 10:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Powstanie dodatek do Bitwy o Śródziemie II

Na imprezie w San Diego nazwanej Comic-Con odbyła się prezentacja produktów firmy Electronic Arts. Tam właśnie pojawiła się również informacja, że gigant planuje wydanie dodatka do gry strategicznej zatytułowanej Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II. Program będzie nosił podtytuł The Rise of the Witch-King, i dostepny będzie jedynie na komputery PC. Póki co, nie posiadamy dokładniejszych informacji na temat gry, lecz zapewne już wkrótce zostaną one opublikowane.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?