Wystartowała pełna oficjalna strona Call of Juarez™

Techland, developer Call of Juarez™, uruchomił dziś pełną, oficjalną stronę swojego najnowszego shootera FPP osadzonego w brutalnych czasach Dzikiego Zachodu pod adresem www.

@ 25.07.2006, 19:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Wystartowała pełna oficjalna strona Call of Juarez™

Techland, developer Call of Juarez™, uruchomił dziś pełną, oficjalną stronę swojego najnowszego shootera FPP osadzonego w brutalnych czasach Dzikiego Zachodu pod adresem www.callofjuarez.com. Dla wszystkich którzy oczekują zbliżającej się premiery gry strona będzie najaktualniejszym źródłem nowinek, screenshotów i filmów z Call of Juarez.

Call of Juarez to FPP Shooter przenoszący gracza na pogranicze USA i Meksyku w brutalne czasy Dzikiego Zachodu ze wszystkimi jego charakterystycznymi elementami, słynnymi pojedynkami w południe, miejskimi strzelaninami, konfrontacjami z rdzennymi amerykanami czy zabawą w lokalnym burdelu. W kampanii jednoosobowej gracz wciela się w dwie odmienne postacie głównych bohaterów, śmiertelnych wrogów. Każda z postaci ma inne umiejętności i zmusza gracza do stosowania innego sposobu gry. Pastor Ray to nawrócony na drogę Słowa Bożego były rewolwerowiec, który ponownie sięga po broń aby ołowiem wymierzać sprawiedliwość. Billy to awanturnik, sprytny i nieuchwytny młodzieniec uciekający od odpowiedzialności. Autentyczne westernowe sytuacje obrazują grę w kotka i myszkę rozgrywaną pomiędzy Billym i Rayem, a gracz zmuszony jest podejmować decyzje w ułamkach sekund, aby jako Billy umknąć przed Rayem lub by jako Ray dostać w swe ręce Billego oraz innych przeciwników napotkanych na swojej drodze. W Call of Juarez gracz znajdzie prawdziwe strzelaniny, pojedynki rewolwerowców i konne pościgi.

Call of Juarez wykorzystuje najnowszą generację silnika Chrome Engine i umożliwia graczom używanie obiektów znajdujących się w świecie gry jako broni lub jako narzędzi do rozwiązywania problemów. Grafika, udźwiękowienie, AI i tryb wieloosobowy zanurzą graczy w świat Dzikiego Zachodu jak nigdy dotąd!

Sprawdź także:
Call of Juarez

Call of Juarez

Premiera: 08 września 2006
PC, XBOX 360

Call of Juarez to epicka historia w realiach Dzikiego Zachodu zrealizowana jako next-gen FPP shooter. Gracze doświadczą niesamowitych emocji związanych z szaleńczymi konn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?