Deweloperzy pracują nad trzecią odsłoną serii The Incredible Adventures of Van Helsing

Firma Neocore Games przygotowała świetną wiadomość dla fanów marki The Incredible Adventures of Van Helsing.

@ 16.07.2014, 11:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360

Deweloperzy pracują nad trzecią odsłoną serii The Incredible Adventures of Van Helsing

Firma Neocore Games przygotowała świetną wiadomość dla fanów marki The Incredible Adventures of Van Helsing. Producent poinformował za pośrednictwem sieci, że trwają prace nad trzecią częścią sagi. Jesteście zainteresowani?

Węgierskie studio trzy miesiące temu udostępniło drugą odsłonę serii na komputery osobiste. Wystarczyło kilka miesięcy, aby zdecydowano się na rozpoczęcie prac nad "trójką". Wygląda więc na to, że zainteresowanie graczy oraz sprzedaż gry zadowalają dewelopera. Na oficjalnym Twitterze udostępniono krótką zapowiedź, jak również oficjalny logotyp. Na ten moment autorzy nie zdradzają platform docelowych (najpewniej komputery klasy PC), zarysu fabularnego, mechanizmów rozgrywki, ani konkretnych informacji na temat świata, w tym jego wielkości. Więcej detali na ten temat powinniśmy poznać na zbliżających się targach Gamescom 2014 w Kolonii, gdzie studio zamierza zaprezentować swój projekt.

Pierwsza odsłona cyklu The Incredible Adventures of Van Helsing trafiła na rynek w roku 2013 w wersji na komputery osobiste i Xboksa 360. Tytuł zebrał porządne oceny w prasie, a średnia na Metacritic wynosi 72 punkty. Kontynuacja, w postaci The Incredible Adventures of Van Helsing II, debiutowała na PC w maju tego roku. Okazało się, że tytuł jest większy, bardziej dopracowany i wypełniony po brzegi akcją, choć nie wszystko wyszło twórcom. Naszą recenzję możecie przeczytać w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:29, 16.07.2014
Nie za szybko trochę ?? jedynka była bardzo fajna, dwójka już gorzej wypadła moim zdaniem. Trójka ciekawe co pokarze jeszcze się okaże że dostaniemy ją początkiem 2015 roku.
0 kudosKrru   @   07:30, 18.07.2014
Ciekawe jakie nowości wprowadzi ,,trójka".