Premiera Assassin's Creed: Unity na PC nie będzie opóźniona

W latach poprzednich PeCetowe wydania serii Assassin's Creed często były opóźniane, względem edycji przeznaczonych dla konsol.

@ 24.06.2014, 12:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Assassin's Creed: Unity na PC nie będzie opóźniona

W latach poprzednich PeCetowe wydania serii Assassin's Creed często były opóźniane, względem edycji przeznaczonych dla konsol. Ubisoft zapowiada jednak, że w przypadku Assassin's Creed: Unity blaszaki dostaną swoją wersję bez obsuwy.

Informacja taka dociera do nas dzięki redakcji Rock Paper Shotgun. Miała ona przyjemność porozmawiać z producentką gry, Lesley Phord-Toy, która powiedziała, że Unity zadebiutuje na wszystkich trzech platformach w tym samym czasie, taki przynajmniej jest cel deweloperów. Mimo jej wypowiedzi, mam dziwne uczucie, że rozmówczyni zostawiła sobie furtkę na ewentualne zmiany. Zobaczcie sami.

"Zawsze staramy się wydać nasze gry na wszystkich platformach w tym samym czasie. Nie mam żadnych specyficznych informacji na temat PeCetowej wersji Assassin’s Creed: Unity, ale wiem, że planujemy premierę na wszystkie trzy [platformy]: Xbox One, PlayStation 4 i PC. Nie słyszałem niczego innego w tym temacie", wyjaśnia Phord-Toy.

Premiera Assassin's Creed: Unity na PC nie będzie opóźniona
Zauważyliście końcówkę, kiedy Phord-Toy mówi, że o żadnym opóźnieniu nie słyszała? Nie zapewnia on nas, że do takowego nie dojdzie, a jedynie o tym, że nic podobnego nie dotarło do jej uszu.

"To może być wyzwaniem. PC ma wiele różnych konfiguracji sprzętowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Na konsoli wiesz co jest w pudle. Każdy klient ma taką samą konfigurację, a twórcy platform przepychają aktualizacje tak, aby każdy miał to, czego się spodziewasz. PeCety nie charakteryzują się taką jednorodnością. Więc wspieranie wszelkich możliwych permutacji jest niezwykle dużym wyzwaniem".

Jak myślicie, faktycznie dostaniemy PeCetowe Assassin’s Creed: Unity na premierę wersji konsolowych, czy konieczne będzie 2-3 tygodnie dodatkowego oczekiwania? Dajcie znać w komentarzach, poniżej.

Sprawdź także:
Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity

Premiera: 11 listopada 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona kasowej serii gier skupionych na średniowiecznym bractwie Asasynów. Tym razem trafiamy do XVIII-wiecznego Paryża, wprost na bar...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:36, 24.06.2014
Nie może być obsuwy na żadną platformę bo Ubisoft by się kolejny raz ośmieszyło, chodzi mi tu o sam fakt że rzekomo nad AC V pracowało kilkanaście placówek Ubisoftu. Czyli cała chmara ludzi, fakt iż np: na PC by się opóźniła dała by niezły niesmak graczom.
A zarazem pytania czemu skoro robi grę około 8 placówek Ubisoftu.
0 kudosnvidek   @   13:49, 24.06.2014
Czy mi się wydaje czy każda odsłona Assassin's Creed docelowo miała mieć 'normalną' premierę również na PC, ale i tak zaliczała obsuwę? Szczęśliwy
0 kudosEziair   @   17:56, 24.06.2014
Taa... jaaasne... AC bez obsuwy? Jak pamiętam od ACR były obsuwy.
0 kudosKreTsky   @   21:55, 24.06.2014
Specjalnie premiera PC jest opozniana, zeby konsolowe, drozsze wersje mialy troche forow ;]