GOG Galaxy i cyfrowa wersja The Witcher: Adventure Game zapowiedziane

Oprócz solidnej porcji informacji na temat Wiedźmina 3, na dzisiejszej konferencji CD Projekt RED zademonstrowano platformę Galaxy, uruchomioną przez GOG.

@ 05.06.2014, 21:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

GOG Galaxy i cyfrowa wersja The Witcher: Adventure Game zapowiedziane

Oprócz solidnej porcji informacji na temat Wiedźmina 3, na dzisiejszej konferencji CD Projekt RED zademonstrowano platformę Galaxy, uruchomioną przez GOG.com, a także cyfrową wersję zapowiedzianej już wcześniej gry The Witcher: Adventure Game.

GOG Galaxy będzie czymś w rodzaju odpowiednika platformy Steam. Pozwoli na kolekcjonowanie gier w bibliotece, zdobywanie osiągnięć, rozmowy ze znajomymi, automatyczne aktualizacje, itp. Co ważne, korzystanie z niej nie będzie wymagało bycia podpiętym do internetu, choć rzecz jasna stracimy wówczas część funkcjonalności. Twórcy obiecują ponadto brak zabezpieczeń typu DRM.

Drugą sprawą jest gra The Witcher: Adventure Game. Jest to karcianka, która pojawi się także w wersji cyfrowej, na PC i Mac. Będzie sprzedawana jako normalny tytuł (na Steam i w GOG Galaxy), co pocieszy z pewnością osoby, które nie wielbią mikropłatności i gier free-to-play. Zaoferuje rozgrywkę w pojedynkę, jak i dla wielu graczy. Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku, a już teraz można zapisywać się do zamkniętej bety, do której klucze będą rozsyłane po targach E3.
Sprawdź także:
Wiedźmin Gra Przygodowa

Wiedźmin Gra Przygodowa

Premiera: 27 listopada 2014
PC, MOB

Wiedźmin Gra Przygodowa to cyfrowa adaptacja planszówki o tym samym tytule. Za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt Red - autorzy serii gier RPG Wiedźm...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosUxon   @   22:29, 05.06.2014
Karcianka Wiedźmina miała jeszcze w niedalekiej przyszłości wyjść na Androida. Nic o tej wersji nie wiadomo? Jeśli się nie mylę, to była nawet zapowiedziana jakiś czas temu na oficjalnej stronie. Miała mieć premierę niedługi czas po wersji PC. Czyżby porzucono ten pomysł?