European Clash już dostępna dla gry Warface

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat dodatkowej zawartości dla gry Warface, która dostępna jest dla posiadaczy Xboksa 360.

@ 02.06.2014, 10:08
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox 360, free 2 play


W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat dodatkowej zawartości dla gry Warface, która dostępna jest dla posiadaczy Xboksa 360. Firma Crytek wyjawiła kilka szczegółów dotyczących rzeczonego rozszerzenia, a zatem jeśli gracie, to zdecydowanie warto się zainteresować.

W skład paczki wejdzie przede wszystkim nowy region zmagań. Będzie to wschodnia część Europy. Głównie na Bałkanach będą rozgrywały się potyczki wieloosobowe (Versus) oraz tryby kooperacyjne. Co więcej, Crytek zapowiada również nowe uzbrojenie dla każdej grywalnej postaci, dzięki czemu będziemy mogli skorzystać z takich przedmiotów, jak Superior Helmet oraz Light Gloves. Co ciekawe, tylko na przestrzeni tego tygodnia wszystkie przedmioty będą przecenione o 20 %, a więc polecam się nimi zainteresować.

Warface na konsoli Microsoftu jest dostępne od kwietnia tego roku. Projekt jest przedstawicielem gatunku strzelanek z modelem płatności free-to-play i z założenia ma być zupełnie darmowy. Gra oparta jest na autorskim, zaawansowanym silniku graficznym CryEngine 3, przez co oprawa audiowizualna stoi na bardzo wysokim poziomie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:06, 02.06.2014
No kolejna F2P które wnosi zmiany, cieka jestem jaki czas będzie wspierany Warface przez Crytek.