Twórca gry Mortal Kombat do czegoś odlicza!

Twórca serii Mortal Kombat - Ed Boon - wrzuca na swoim kanale na łamach Twittera enigmatyczne wpisy, które ewidentnie do czegoś odliczają.

@ 06.05.2014, 10:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, wiiu

Twórca gry Mortal Kombat do czegoś odlicza!

Twórca serii Mortal Kombat - Ed Boon - wrzuca na swoim kanale na łamach Twittera enigmatyczne wpisy, które ewidentnie do czegoś odliczają. Choć nie wiemy do czego, licznik spadnie do zera zaraz przed tegorocznymi targami E3, a zatem można przypuszczać, że dostaniemy wówczas zapowiedź jakiejś gry, być może kontynuacji całkiem udanego rebootu sagi, który zadebiutował trzy lata temu.

Wpisy zostały oczywiście odpowiednio skonstruowane. Nie są jedynie ciągiem cyfr, składających się na liczby. Boon serwuje nam swego rodzaju mini-łamigłówki, których rozwiązanie daje kolejne pozycje licznika. Poniżej przedstawiamy dwie pierwsze zagadki, które już widnieją na łamach Twittera.

"Pierwiastek 841".

Co daje nam liczbę 29.

"Ile jest dni w nieprzestępnym Lutym?"

Tym razem odpowiedź do 28.

Chociaż nie wiemy do czego biegnie licznik, są poszlaki wskazujące na to, że faktycznie mamy do czynienia z kontynuacją Mortal Kombat. Jedną z nich jest aktor Keifer Sutherland, który jakiś czas temu wygadał się, że uczestniczy w produkcji tytułu. Mimo to może to być ściema, albo chęć zwrócenia uwagi na siebie, a za 28 dni dowiemy się np. o kontynuacji Injustice, bądź o zupełnie nowej marce.

Sprawdź także:
Mortal Kombat

Mortal Kombat

Premiera: 19 kwietnia 2011
PS3, XBOX 360, PSV, PC

Motal Kombat to już dziewiąta część znakomitej serii bijatyk, która swymi początkami sięga jeszcze zeszłego tysiąclecia. Projekt przez wiele lat trafił na szereg różnych ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   11:24, 06.05.2014
Wreszcie jakieś info , kto wie może chodzi o ten Remake Shaolin Monks o którym pisał kilka miesięcy sam Ed Boon.
Wątpię by była to kolejna część Mortal Kombat na np: Unreal Engine 4, dopóki Epic nie wyda swojej gry na UE4 nie ma co liczyć na dobrze wykorzystany potencjał UE4.
0 kudosKreTsky   @   11:52, 06.05.2014
Injustice nie trafia w moje klimaty i wolalbym, żeby faktycznie zrobili coś jak Shaolin Monks.
0 kudosPabloMG   @   12:35, 06.05.2014
MK Shaolin Monks Hd na silniku Unreal Engine 3 po cichu liczę na tą grę.
0 kudosFox46   @   14:42, 09.05.2014
W pracach był Mortal Kombat Arcade Edition HD ponoć miał być całkowicie nowy silnik gry (Unreal Engine 3) a jak każdy wie, miał to być MK 1 ,2 ,3 znane z Amigi,PC w HD na nowym silniku.
Nawet był już robiony MO-Cap do gry, ale ostatecznie projekt anulowano. Szkoda wielka szkoda.