Nintendo bez konferencji podczas tegorocznych targów E3

Nintendo, podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiło zaniechać tradycji, rezygnując z konferencji prasowej na największych targach elektronicznej rozrywki.

@ 30.04.2014, 19:26
Marek "gaco" Gacek
ds3, wiiu


Nintendo, podobnie jak w ubiegłym roku, postanowiło zaniechać tradycji, rezygnując z konferencji prasowej na największych targach elektronicznej rozrywki. Zamiast tego japoński gigant zafunduje swoim wielbicielom livestream okrzyknięty mianem "nowego rodzaju programu wideo". Istna powtórka z rozrywki.

"Cyfrowe wydarzenie Nintendo" zaplanowano na godzinę 14 czasu polskiego, 10 czerwca. Całość powinna przypominać pokazy w ramach Nintendo Direct, transmitowane od jakiegoś czasu w odmętach sieci. Jako zachętę przypomnę analogiczną sytuację z tamtego roku, kiedy to japońska firma zaprezentowała między innymi Pokemony X i Y czy Super Mario 3D World.

Na samym terenie wystawy nie zabraknie jednak stanowiska Nintendo. Oprócz ogromu prezentacji na zwiedzających będzie czekać turniej Smash Bros.. A co oprócz tego? Nie wiemy, pozostaje cierpliwie czekać na nowe wieści. Aby nieco rozbudzić Wasze apetyty zapraszam do oglądnięcia filmiku na którym japońska ekipa przekazuje światu plany korporacji podczas E3. A jeśli wolicie wersję tekstową, służę stroną, jednak tam nie zobaczycie prezesa strzelającego laserem z oczu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   20:09, 30.04.2014
Czyli jak zwykle dali dupy bo z czym do ludzi ?? właśnie, co oni by pokazali na tych targach.
0 kudosKreTsky   @   12:13, 01.05.2014
Dokładnie. Po co mieliby robić konferencje, skoro nie mają o czym opowiadać ;]
0 kudospawelecki96   @   15:49, 01.05.2014
Na ich miejscu też bym się nie pokazywał na najważniejszej branżowej imprezie Dumny Tak na prawdę jedyny projekt z jakim mogą wyjść do ludzi to Bayonetta 2, ale że o tym ostatnio ani widu ani słychu, to nie ma sensu zabierać prasie czasu na swoją konferencję.