Nadchodzi zapowiedź kolejnej odsłony serii GRID?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Codemasters w ciągu najbliższych kilku dni zapowie prawdopodobnie swoją kolejną grę wyścigową.

@ 18.04.2014, 10:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360, press info, ps4, xbox one


Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Codemasters w ciągu najbliższych kilku dni zapowie prawdopodobnie swoją kolejną grę wyścigową. W sieci zrobiło się oczywiście niezwykle gwarno, a deweloper wykorzystuje ten fakt, publikując kolejną zajawkę, naprowadzającą nas na kontynuację GRID 2.

Wygląda na to, że mistrzowie kodu zabrali się ostro do roboty, a w najbliższym czasie otrzymamy konkretną zapowiedź gry wyścigowej. Animacja, którą znajdziecie poniżej, trwa tylko 17 sekund i przez większą część jej trwania widzimy jedynie świetliste wiązki, którym towarzyszą odgłosy mknących aut wyścigowych. Końcówka filmu nie pozostawia żadnych wątpliwości - skrzydlate logo marki GRID. Umieszczono tam również datę 22.04.2014 i podpis "Racing is coming", co oznacza mniej więcej "Wyścigi nadchodzą".

Czy aby na pewno chodzi o GRID 3? Druga część serii trafiła do sprzedaży w zeszłym roku, w pięć lat po premierze oryginału. Wielu z nas, w tym ja, oczekiwali zapowiedzi TOCA Touring Cars Championship, albo restartu Colin McRae. Tym niemniej nie ma co spekulować, rozwiązanie zagadki poznamy za kilka dni.


Sprawdź także:

GRID 2

Premiera: 28 maja 2013
PC, PS3, XBOX 360

GRID 2 to kontynuacja wydanej w 2008 roku ścigałki od Codemasters - Race Driver: GRID. Ponownie zasiadamy za kierownicą samochodów znanych marek, biorąc udział w dynamicz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   11:51, 18.04.2014
Bardziej wolałbym TOCE aniżeli kolejnego GRIDa, po ostatnim gridzie było nieciekawie. Gra Dobra, na tle poprzedniej części średnia/słaba.
0 kudoskehciu   @   16:53, 18.04.2014
Zajawka bardziej pasuje mi do Grid'a. Tylko nie jestem pewien czy chodzi o kolejną odsłonę czy o jakieś DLC.
0 kudosKrru   @   09:59, 20.04.2014
kehciu - Twórcy zagwarantowali, że ten teaser nie zapowiada żadnego DLC do GRID 2. Dostaniemy trzecią część serii.