Firma 3A przygotuje figurki z serii Killzone

Sony Computer Entertainment Europe pragnie poinformować, że na podstawie stosownej umowy, firma 3A zajmie się wprowadzeniem na rynek licencjonowanych figurek, przedstawiających postaci występujące w serii Killzone.

@ 15.04.2014, 14:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps, ps3, psp, psv, ps4


Sony Computer Entertainment Europe pragnie poinformować, że na podstawie stosownej umowy, firma 3A zajmie się wprowadzeniem na rynek licencjonowanych figurek, przedstawiających postaci występujące w serii Killzone. Wszyscy są oczywiście podekscytowani, a zatem oficjele obu korporacji nie ukrywają zadowolenia, jak zresztą zobaczycie czytając dalej.

Informacja dociera do nas w formie wiadomości prasowej. Czytamy w niej, że Sony chce aby na rynku pojawiła się specjalna seria figurek, prezentujących obie strony konfliktu, przedstawionego w scenariuszu serii Killzone. Pierwsza z nich trafi do sklepów już w trzecim kwartale bieżącego roku, będzie miała 31 cm wysokości, a przedstawi nam Hazmat Troopera. Cena? Dość wysoka, albowiem trzeba będzie zapłacić równowartość $160 (mniej więcej 650 zł).

"Nasze marki dla dorosłych, jak np. Killzone mają wiernych fanów, kolekcjonerów tych wysokiej jakości, limitowanych gadżetów" - powiedział David Evans, szef oddziału SCEE, odpowiedzialnego za licencje.


"3A ma świetne referencje i produkują wysokiej jakości kolekcje, które są wręcz obowiązkowe dla fanów różnych marek, a ich dostępność cementuje status danego tytułu".

Swoje trzy grosze dołożył też oczywiście dyrektor 3A, niejaki Kim Fung Wong.

"Od dawne podziwialiśmy markę Killzone, która ma globalną bazę fanów i mamy nadzieję, że zapowiedź tej nowej figurki wzbudzi zainteresowanie oraz ekscytację społeczności growej".

Czujecie się podekscytowani? Czy cena całkowicie nie dla Was? Dajcie znać w komentarzach. Ja natomiast, kończąc, nadmienię jeszcze, że Killzone: Shadow Fall otrzymał po cichu nowy tryb rozgrywek wieloosobowych. Łatka jest już dostępna i można ją pobierać, a gdy to uczynicie otrzymacie dostęp do modelu King of The Hill. Maksymalna liczba grających to 16 osób, twórcy skrócili specjalnie czasy respawnów, a przez to zabawa jest szybsza i bardziej chaotyczna. Wyruszajcie zatem na pole bitwy!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?