Warface ukaże się 22 kwietnia na Xboksie 360

Warface, strzelanka free-to-play z systemem mikropłatności od niemieckiego studia Crytek (autorzy m. in.

@ 08.04.2014, 16:12
Kamil "zvarownik" Zwijacz
xbox 360, free 2 play


Warface, strzelanka free-to-play z systemem mikropłatności od niemieckiego studia Crytek (autorzy m.in. serii Crysis, dostępna jest na konsoli Xbox 360 w ramach testów od lutego bieżącego roku. Dziś poznaliśmy termin oficjalnej premiery produkcji.

Tytuł ukaże się w pełnej wersji 22 kwietnia. Gra zaoferuje zmagania w kilku trybach współpracy i versus, cztery klasy postaci (strzelec, medyk, inżynier i snajper) i to właściwie tyle. Zapewniono jednocześnie, że projekt będzie cały czas rozwijany o kolejne misje, mapy, bronie, itd.

Ostatnio Crytek pochwalił się, że Warface ma już ponad 25 mln zarejestrowanych graczy. Nie wiemy ilu z nich jest aktywnych, ale liczba i tak robi wrażenie. Czekamy zatem na oficjalny debiut sieciowego FPS-a na 360-tce i pamiętajcie, że by cieszyć się grą na tej konsoli, należy mieć wykupiony złoty abonament Xbox Live.


Więcej filmów z Warface

Sprawdź także:

Warface

Premiera: 21 października 2013
PC, XBOX 360

Warface jest sieciowym shooterem, za którego produkcją stoi studio Crytek znane z wyśmienitej strzelanki - Crysis. Projekt przeznaczony jest dla posiadaczy stacjonarnych ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   20:40, 08.04.2014
To dobra wiadomość zwłaszcza że 25 milionów może mocno wzrosnąć, choć szkoda że jest to tylko CO-OP