Warface - darmowa strzelanka studia Crytek ma już 25 mln użytkowników

Studio Crytek poinformowało, że produkcja free-to-play Warface ma już ponad 25 mln zarejestrowanych graczy.

@ 01.04.2014, 11:42
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, xbox 360, free 2 play


Studio Crytek poinformowało, że produkcja free-to-play Warface ma już ponad 25 mln zarejestrowanych graczy. Wynik ten udało się wykręcić w ciągu dwóch lat od momentu premiery na terenie Rosji (reszta świata otrzymała możliwość zabawy dopiero w październiku 2013 roku).

Obecnie tytuł dostępny jest nie tylko dla użytkowników komputerów osobistych, lecz także posiadaczy konsol Xbox 360 w ramach otwartej bety. Cevat Yerli obiecał przy okazji, że to nie wszystko, co marka ma do zaoferowania - będzie ona w dalszym ciągu rozwijana i jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Cóż, trzymamy w takim razie za słowo, bo obecnie jest to raczej standardowa strzelanka FPP, niewyróżniająca się zbytnio w tłumie. Warface oferuje drużynowe zmagania w rożnych trybach, kilka klas postaci, itd. Osobiście pograłem chwilę jakiś czas temu i dałem sobie siana. Ktoś z Was próbował swoich sił w tej produkcji?


Więcej filmów z Warface

Sprawdź także:

Warface

Premiera: 21 października 2013
PC, XBOX 360

Warface jest sieciowym shooterem, za którego produkcją stoi studio Crytek znane z wyśmienitej strzelanki - Crysis. Projekt przeznaczony jest dla posiadaczy stacjonarnych ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslukas94mos   @   18:08, 01.04.2014
Jako że niby jesteśmy klanem multigamingowym to tam też jest nasz klan ale ja sobie odpuściłem, troche lipa że prawie nikt nie gra normalnych gier tylko CO-OP dlatego też skończyłem w to grać nie widze sensu grać w gre multiplayer po to żeby grać jedynie misje CO-OP...
0 kudosFox46   @   12:40, 02.04.2014
Powinni jakoś to trochę rozbudować wraz z kolejnymi aktualizacjami, jest 25 milionów graczy to bardzo dobry wynik jak na darmową gierkę.