DARKSTAR ONE - w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Ascaron Entertainment w Polsce, ma przyjemność poinformować, że do jej planu wydawniczego trafiła dziś gra DarkStar One.

@ 04.07.2006, 15:33
"Ronin"
press info


Cenega Poland, wyłączny partner firmy Ascaron Entertainment w Polsce, ma przyjemność poinformować, że do jej planu wydawniczego trafiła dziś gra DarkStar One. Ten niepowtarzalny symulator walk kosmicznych, którego głównym bohaterem jest tytułowy statek kosmiczny, pojawi się w sprzedaży we wrześniu, w przystępnej cenie 79,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami.

Każdy, kto zakupi oryginalny egzemplarz gry i zarejestruje ją pod adresem www.cenega.pl/rejestracja, otrzyma 80 punktów do wykorzystania w Klubie Gracza Cenega Poland!


OPIS GRY:


DarkStar One to symulator kosmiczny, łączący elementy akcji i przygody, którego akcja rozgrywa się w ogromnym świecie, zamieszkałym przez unikatowe rasy obcych. Gracz wcieli się w postać młodego poszukiwacza przygód, Kayrona Jarvisa, który odkrywa nowe zakątki przestrzeni kosmicznej, wykonuje niebezpieczne misje i rozbudowuje swój statek - tytułowy DarkStar One. Fabuła gry, stworzona przez słynną, niemiecką pisarkę fantasy i SF - Claudię Kern - pozwala graczowi zatopić się w świat intryg i spisków, które niewątpliwie przyczyniły się do śmierci ojca Kayrona. Czy będziesz w stanie rozwikłać jej zagadkę? DarkStar One to wspaniała historia, dynamiczna akcja i niepowtarzalna wolność wyboru - przekonaj się o tym sam i zasiądź za sterami tego unikatowego statku!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?