State of Decay: Lifeline drugim dodatkiem do popularnej produkcji

Studio Undead Labs ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące drugiego rozszerzenia do gry State of Decay. Lifeline, bo tak nazywać ma się nowy dodatek, znajduje się już w wewnętrznych testach.

@ 12.02.2014, 12:50
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, xbox 360

State of Decay: Lifeline drugim dodatkiem do popularnej produkcji

Studio Undead Labs ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące drugiego rozszerzenia do gry State of Decay. Lifeline, bo tak nazywać ma się nowy dodatek, znajduje się już w wewnętrznych testach. Nie wiemy jednak kiedy nastąpi debiut tytułu, ale za to zdradzono, że wraz z nim otrzymamy nową mapę.

Niestety nie podzielono się większą ilością szczegółów, więc musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na dalsze informacje. W oczekiwaniu na konkrety można jednak pograć w pierwsze rozszerzenie - Breakdown, które skupia się wyłącznie na zabawie w survival, olewając linię fabularną.

State of Decay ukazało się pierwotnie na konsoli Xbox 360 w czerwcu 2013 roku, by po kilku miesiącach trafić na łamy Steama. Produkcja pozwala pokierować losami osób starających się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszej recenzji.


Więcej filmów z State of Decay

Sprawdź także:
State of Decay

State of Decay

Premiera: 05 listopada 2013
PC, XBOX 360

State of Decay to gra akcji, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Za produkcję odpowiada studio Undead Labs, a sam tytuł pojawił się jedynie w cyfrowej dystrybucji. A...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   21:26, 12.02.2014
Fajnie jakby zrobili jakieś DLC fabularne. A większość ta gierkę spisywało na straty.
0 kudosMicMus123456789   @   15:27, 13.02.2014
Jednak gra się podoba skoro nowe DLC robią. Ja nadal czekam na jakąś przecenę co by kupić podstawkę.