Zoo Tycoon na dzień dziecka !

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 31 maja, z okazji Dnia Dziecka, do sklepów trafi doskonała gra strategiczno-ekonomiczna - Zoo Tycoon.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 31 maja, z okazji Dnia Dziecka, do sklepów trafi doskonała gra strategiczno-ekonomiczna - Zoo Tycoon. Produkcja Microsoft Game Studios, w której gracz prowadzi własny ogród zoologiczny, pojawi się po raz pierwszy w polskiej wersji językowej i niezwykle przystępnej cenie - 29,90 złotych.

Zoo Tycoon to doskonała strategia ekonomiczna, w której masz szansę zbudować swój własny ogród zoologiczny. Zaprojektuj go, zbuduj i zarządzaj nim, ale pamiętaj - to Ty jesteś odpowiedzialny za zwierzęta i bezpieczeństwo odwiedzających. Czekają na Ciebie zupełnie nowe wyzwania - Twoi podopieczni różnie reagują na otoczenie i umieją pokazać swoje zadowolenie... i niezadowolenie!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?