Warface - rozpoczęły się beta testy strzelanki free-to-play od studia Crytek na Xboksie 360

W październiku 2013 roku na komputerach PC ukazała się strzelanka free-to-play od studia Cytek - Warface.

@ 06.02.2014, 10:56
Kamil "zvarownik" Zwijacz
xbox 360


W październiku 2013 roku na komputerach PC ukazała się strzelanka free-to-play od studia Cytek - Warface. Dziś poinformowano, że rozpoczęto beta testy xboksowej wersji produkcji.

By się do nich załapać, wystarczy udać się w to miejsce i się zarejestrować. Przy okazji wypuszczono nowy zwiastun, który obejrzycie poniżej. Przypominam także, że do zabawy w multiplayerze na urządzeniu firmy Microsoft wymagany jest abonament Xbox Live Gold.

Warface to darmowa strzelanka FPP, umożliwiająca rozgrywki w rożnych trybach multiplayer. Tytuł oferuje na konsoli Xbox 360 zmagania dla maksymalnie 16 graczy i 5 w przypadku opcji kooperacyjnych. Jeżeli nie chce się Wam czekać na zaproszenie do konsolowej bety, to w każdej chwili możecie pobrać klienta gry na PC.


Sprawdź także:

Warface

Premiera: 21 października 2013
PC, XBOX 360

Warface jest sieciowym shooterem, za którego produkcją stoi studio Crytek znane z wyśmienitej strzelanki - Crysis. Projekt przeznaczony jest dla posiadaczy stacjonarnych ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:13, 06.02.2014
Całkiem całkiem ta gra , pamiętam jak na PC można było grac przed premierą w Ruską wersję ale można było wyłapać bana bo u nas nie było wtedy testów Szczęśliwy