The Adventure Collection - odkrywamy tajemnice kuponu

Posiadasz trzy gry z serii The Adventure Collection i nie wiesz co zrobić z dołączonymi do nich kuponami? Nie wyrzucaj ich, gdyż dzięki nim otrzymasz od firmy IQ Publishing dwie gry za jedyne 20 zł! Szczegóły promocji znajdziesz pod adresem https://www.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Posiadasz trzy gry z serii The Adventure Collection i nie wiesz co zrobić z dołączonymi do nich kuponami? Nie wyrzucaj ich, gdyż dzięki nim otrzymasz od firmy IQ Publishing dwie gry za jedyne 20 zł! Szczegóły promocji znajdziesz pod adresem https://www.tac.iqp.pl/promocja.Seria The Adventure Collection skierowana jest do wielbicieli gier przygodowych. Do tej pory w ramach kolekcji ukazały się „Agatha Christie: I nie było już nikogo”, „Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini”, „Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę” oraz „Journey to the Moon: Podróż na Księżyc”. Wszystkie tytuły z serii The Adventure Collection charakteryzują się bardzo dużą grywalnością, świetnym scenariuszem oraz profesjonalnie przygotowaną kinową polską wersją językową, a także atrakcyjną ceną. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę The Adventure Collection - www.tac.iqp.pl.Nie zwlekaj! Jeśli kochasz przygodówki, to ta promocja skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?