''The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt'' w Gali

Firma IQ Publishing ma bardzo dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy czekają na grę „The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt”, pierwszą grę opowiadającą o życiu i pracy Leonarda Da Vinci.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Firma IQ Publishing ma bardzo dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy czekają na grę „The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt”, pierwszą grę opowiadającą o życiu i pracy Leonarda Da Vinci.Wbrew wcześniejszym informacjom, gra „The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt” nie zostanie wydana w ramach serii The Adventure Collection. Ukaże się ona natomiast w całej Polsce jako dodatek do tygodnika Gala, dzięki czemu już za jedyne 14,95 zł poznacie szczegóły z życia włoskiego geniusza.

Zadaniem gracza w „The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt” jest odszukać zaginiony manuskrypt. Akcja rozgrywa się w ostatniej rezydencji mistrza, Manoir du Cloux. Gra została podzielona na kilkanaście rozdziałów, sama fabuła zaś powstała we współpracy z historykami i ekspertami, w tym między innymi z opiekunami Chateau du Clos Luce. „The Secrets of Da Vinci” oferuje nieliniową fabułę i aż 4 zakończenia. Największym atutem gry jest możliwość zobaczenia, zbadania i użycia wielu wynalazków mistrza Leonarda. Gala z premierowym wydaniem „The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt” trafi do kiosków już 29 maja!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?