Gears of War przyćmi premierę PS3 ?

Początkowo Microsoft, aby troszkę przyćmić premierę swojego największego konkurenta - PS3, planował wydać w listopadzie grę Halo 3.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
xbox 360

Gears of War przyćmi premierę PS3 ?

Początkowo Microsoft, aby troszkę przyćmić premierę swojego największego konkurenta - PS3, planował wydać w listopadzie grę Halo 3. Jednak premiera owej gry została przesunięta na początek 2007 roku więc coś godnego uwagi musiało zastąpić trzecią część Halo, Tym czymś okazuje się być Gears of War. Jest to gra, która według twórców łączy w sobie to co najlepsze z gier typu FPS i survival horror.
Autorami gry, są twórcy takich hitów jak Unreal Tournament. Jednak Gears of War w przeciwieństwie do UT nie jest tworzony specjalnie pod tryb gry wieloosobowej. Gra będzie skupiała się na tybie pojedynczego gracza, chociaż multiplayer również będzie w niej zawarty. Jak przystało na Epic Games, Gears of War będzie się opierał o trzecia, najnowszą wersję silnika Unreal Engine

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?