Tomb Raider: Legenda - prace lokalizacyjne zakończone

Cenega Poland, partner firmy Eidos Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, iż zakończyły się już prace lokalizacyjne nad kontynuacją bestsellerowej serii Tomb Raider.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Cenega Poland, partner firmy Eidos Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, iż zakończyły się już prace lokalizacyjne nad kontynuacją bestsellerowej serii Tomb Raider. Tomb Raider: Legenda trafi do sklepów już 26 maja, w polskiej wersji językowej z napisami. Wkrótce udostępnione zostaną również informacje o niezwykłych atrakcjach, które Cenega Poland przygotowuje z okazji premiery gry.Najsłynniejsza bohaterka gier komputerowych powraca w grze Lara Croft Tomb Raider: Legenda! Tym razem Lara będzie podróżowała po całym świecie w poszukiwaniu starożytnego, angielskiego artefaktu. Na jej drodze staną siły zła prowadzone przez jej byłego rywala... który od dawna uznany był za martwego.Tomb Raider: Legenda wraca do korzeni serii i przedstawia dynamiczną, inteligentną i przygodową rozgrywkę, która już niejednokrotnie przypadła do gustu fanom Lary Croft na całym świecie. Zupełnie nowe animacje postaci, ruchy i zdolności oraz szeroki wybór nowoczesnego sprzętu spowoduje, że archeologiczne poszukiwania będą ciekawe jak nigdy dotąd.

Sprawdź także:

Tomb Raider: Legenda

Premiera: 07 kwietnia 2006
PC, PS2, PSP, XBOX, XBOX 360, GC, GBA, DS

Najsłynniejsza bohaterka gier komputerowych powraca w grze Lara Croft Tomb Raider: Legend! Tym razem Lara będzie podróżowała po całym świecie w poszukiwaniu starożytnego,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?