Starbound przekroczył milion sprzedanych kopii

Usługa Early Access na Steam cieszy się nieustającą popularnością, czego kolejnym przykładem jest Starbound.

@ 06.01.2014, 23:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc


Usługa Early Access na Steam cieszy się nieustającą popularnością, czego kolejnym przykładem jest Starbound. Gra dostępna jest w sprzedaży od zaledwie miesiąca, a już zdążyła przekroczyć magiczną barierę miliona opchniętych egzemplarzy.

O wyniku poinformował właśnie developer - Chucklefish, przy pomocy Twittera.Milion kopii to ogromna liczba, jak na tytuł, który nie został jeszcze ukończony. Jak widać, twórcy są oszołomieni sukcesem, a nam nie pozostaje nic innego, jak złożyć im gratulacje.

Starbound to połączenie platformówki 2D z elementami strategicznymi, a także sandboxem. Tytuł stawia na eksplorację świata, rozbudowę statku kosmicznego, ale nie brakuje tutaj też misji czy rozmaitych zleceń. Całość poniekąd przypomina popularną Terrarie, co ma swoje podstawy - jeden z założycieli Chucklefish pracował wcześniej nad wspomnianą grą.

Sprawdź także:

Starbound

Premiera: 22 lipca 2016
PC, XBOX ONE

Starbound jest dwuwymiarową grą platformową z otwartym światem, w której ogromny nacisk został położony na eksplorację. To debiutancki projekt studia Chucklefish, którego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   10:53, 07.01.2014
Ciekawie jeden miesiąc jeden milin, czekamy na drugi miesiąc i drugi milion Szczęśliwy