News niezależny #11 - premiera Dementium II, zapowiedź 1993 – Space Machine i inne

Powoli zbliżamy się do końca roku, jednak świat gier niezależnych nigdy nie zwalnia tempa, dzięki czemu dziś możecie przeczytać kolejne informacje na temat niewielkich, aczkolwiek ciekawych produkcji.

@ 19.12.2013, 10:10
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc


Powoli zbliżamy się do końca roku, jednak świat gier niezależnych nigdy nie zwalnia tempa, dzięki czemu dziś możecie przeczytać kolejne informacje na temat niewielkich, aczkolwiek ciekawych produkcji. W minionych dniach ukazało się kilka pozycji, w tym horror Dementium II, a fani side-scrolling shooterów mogą zacierać rączki, ponieważ zapowiedziano nowy projekt - 1993 – Space Machine.

Paintball Pro – nowa polska gra już dostępnaPolski deweloper Very Nice Studio udostępnił w App Store grę Paintball Pro - taktyczną produkcję akcji, opowiadającą o zmaganiach paintballowców. Tytuł dostępny jest obecnie za darmo.1993 – Space Machine – zapowiedziano oldskulową strzelankęFani klasycznych gier w stylu Gradiusa, R-Type czy też Xenon II radujcie się, zapowiedziano bowiem 1993 – Space Machine. Co ciekawe, tytuł został stworzony w 1993 roku, a zostanie wydany w przyszłym. Taka sytuacja. Jeżeli chce zobaczyć projekt w sklepie Steam, to oddajcie swój głos w tym miejscu.Dementium II – horror znany z DS-a zadebiutował na PCDementium II, horror znany z handhelda DS, ukazał się w ulepszonej wersji w sklepie Steam. Tytuł posiada poprawioną oprawę graficzną i kilka nowych elementów, a kupicie go obecnie za 10,49 euro.

Divinity: Grzech Pierworodny – wersja alpha dostępna dla klientów z KickstarteraStudio Larian udostępniło wersję alpha gry Divinity: Grzech Pierworodny wszystkim osobom, które wpłaciły odpowiednią kwotę podczas zbiórki pieniędzy w serwisie Kickstarter. Jednocześnie opublikowano nowy materiał wideo z rozgrywką. Więcej informacji o udostępnionej produkcji znajdziecie w tym miejscu.Teslagrad – logiczna platformówka 2D zadebiutowała na rynkuKilka dni temu w sklepie Steam zadebiutowała kolejna gra platformowa - Teslagrad. Tytuł dostępny jest w cenie 8,99 euro i znajdziecie go także u innych sprzedawców (m.in. GOG.com i Desura). Poniżej natomiast obejrzycie zwiastun premierowy.Dungeon of the Endless dostępne w Steam Early AccessW ramach Steam Early Access zadebiutowała gra strategiczna Dungeon of the Endless - nowy projekt twórców Endless Space. Tytuł można obecnie nabyć w cenie 8,99 euro. Projekt znajduje się we wczesnej fazie produkcji, jednak osoby, które skuszą się już teraz na wydanie pieniędzy, otrzymają dostęp do aktualizacji i oczywiście pełną wersję po premierze.RUSH od twórców Toki Tori ukazało się na Wii UStudio Two Tribes, znane głównie z serii Toki Tori udostępniło grę RUSH posiadaczom konsol Wii U. Tytuł otrzymał kilka dodatkowych funkcji względem PC-towej wersji (wykorzystanie ekranu dotykowego na padzie, itd.). Produkcja dostępna jest w cenie 1,99 euro, a poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun.Zapowiedziano Monster Madness Online – strzelankę RPG akcjiStudio Nom Nom Games, oddział firmy Trendy Entertainment, ujawniło swój pierwszy projekt - Monster Madness Online. Będzie to strzelanka z elementami gier RPG oparta na modelu biznesowym free-to-play. Tytuł ukaże się w maju 2014 roku na komputerach PC, Mac, Linux oraz urządzeniach mobilnych (Android, iOS) i posiadać będzie możliwość zabawy między platformowej.Ukazało się czwarte rozszerzenie do Sanctum 2Coffee Stain Studios udostępniło czwarte i ostatnie rozszerzenie do gry Sanctum 2. The Last Stand dostępne jest w sklepie Steam (3,99 euro) i wprowadza do zabawy nowych przeciwników, bronie i inne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?