News niezależny #11 - premiera Dementium II, zapowiedź 1993 – Space Machine i inne

Powoli zbliżamy się do końca roku, jednak świat gier niezależnych nigdy nie zwalnia tempa, dzięki czemu dziś możecie przeczytać kolejne informacje na temat niewielkich, aczkolwiek ciekawych produkcji.

@ 19.12.2013, 10:10
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc

News niezależny #11 - premiera Dementium II, zapowiedź 1993 – Space Machine i inne

Powoli zbliżamy się do końca roku, jednak świat gier niezależnych nigdy nie zwalnia tempa, dzięki czemu dziś możecie przeczytać kolejne informacje na temat niewielkich, aczkolwiek ciekawych produkcji. W minionych dniach ukazało się kilka pozycji, w tym horror Dementium II, a fani side-scrolling shooterów mogą zacierać rączki, ponieważ zapowiedziano nowy projekt - 1993 – Space Machine.

Paintball Pro – nowa polska gra już dostępnaPolski deweloper Very Nice Studio udostępnił w App Store grę Paintball Pro - taktyczną produkcję akcji, opowiadającą o zmaganiach paintballowców. Tytuł dostępny jest obecnie za darmo.1993 – Space Machine – zapowiedziano oldskulową strzelankęFani klasycznych gier w stylu Gradiusa, R-Type czy też Xenon II radujcie się, zapowiedziano bowiem 1993 – Space Machine. Co ciekawe, tytuł został stworzony w 1993 roku, a zostanie wydany w przyszłym. Taka sytuacja. Jeżeli chce zobaczyć projekt w sklepie Steam, to oddajcie swój głos w tym miejscu.Dementium II – horror znany z DS-a zadebiutował na PCDementium II, horror znany z handhelda DS, ukazał się w ulepszonej wersji w sklepie Steam. Tytuł posiada poprawioną oprawę graficzną i kilka nowych elementów, a kupicie go obecnie za 10,49 euro.

Divinity: Grzech Pierworodny – wersja alpha dostępna dla klientów z KickstarteraStudio Larian udostępniło wersję alpha gry Divinity: Grzech Pierworodny wszystkim osobom, które wpłaciły odpowiednią kwotę podczas zbiórki pieniędzy w serwisie Kickstarter. Jednocześnie opublikowano nowy materiał wideo z rozgrywką. Więcej informacji o udostępnionej produkcji znajdziecie w tym miejscu.Teslagrad – logiczna platformówka 2D zadebiutowała na rynkuKilka dni temu w sklepie Steam zadebiutowała kolejna gra platformowa - Teslagrad. Tytuł dostępny jest w cenie 8,99 euro i znajdziecie go także u innych sprzedawców (m.in. GOG.com i Desura). Poniżej natomiast obejrzycie zwiastun premierowy.Dungeon of the Endless dostępne w Steam Early AccessW ramach Steam Early Access zadebiutowała gra strategiczna Dungeon of the Endless - nowy projekt twórców Endless Space. Tytuł można obecnie nabyć w cenie 8,99 euro. Projekt znajduje się we wczesnej fazie produkcji, jednak osoby, które skuszą się już teraz na wydanie pieniędzy, otrzymają dostęp do aktualizacji i oczywiście pełną wersję po premierze.RUSH od twórców Toki Tori ukazało się na Wii UStudio Two Tribes, znane głównie z serii Toki Tori udostępniło grę RUSH posiadaczom konsol Wii U. Tytuł otrzymał kilka dodatkowych funkcji względem PC-towej wersji (wykorzystanie ekranu dotykowego na padzie, itd.). Produkcja dostępna jest w cenie 1,99 euro, a poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun.Zapowiedziano Monster Madness Online – strzelankę RPG akcjiStudio Nom Nom Games, oddział firmy Trendy Entertainment, ujawniło swój pierwszy projekt - Monster Madness Online. Będzie to strzelanka z elementami gier RPG oparta na modelu biznesowym free-to-play. Tytuł ukaże się w maju 2014 roku na komputerach PC, Mac, Linux oraz urządzeniach mobilnych (Android, iOS) i posiadać będzie możliwość zabawy między platformowej.Ukazało się czwarte rozszerzenie do Sanctum 2Coffee Stain Studios udostępniło czwarte i ostatnie rozszerzenie do gry Sanctum 2. The Last Stand dostępne jest w sklepie Steam (3,99 euro) i wprowadza do zabawy nowych przeciwników, bronie i inne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?