Subnautica - twórcy Natural Selection 2 tworzą sandboksa

Studio Unknown Worlds Entertainment, twórcy gry Natural Selection 2, ujawnili swój kolejny projekt - Subnautica.

@ 17.12.2013, 10:04
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc


Studio Unknown Worlds Entertainment, twórcy gry Natural Selection 2, ujawnili swój kolejny projekt - Subnautica.

Będzie to sandbox osadzony w podwodnym świecie, łączący w jedno elementy gier RPG, eksplorację i filmowe doznania. Obecnie projekt znajduje się w bardzo wczesnej fazie. Niewielki zespół pracuje dopiero nad pierwszymi elementami rozgrywki, animacjami, itd. W tym momencie mamy więc do czynienia tylko z ciekawym pomysłem.

Deweloperzy zamierzają wykreować niesamowite podwodne środowisko, które zbadamy i zagospodarujemy, używając w tym celu stworzonych przez siebie maszyn. Przykładowo, by w ogóle dostać się na większe głębokości, trzeba będzie skonstruować łódź podwodną.


Twórcy mają zamiar udostępniać poszczególne fragmenty gry w czasie jej produkcji. Pierwszy z nich ukaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Deweloperzy są również bardzo otwarci na wszystkie sugestie, które można zgłaszać poprzez profile studia na portalach społecznościowych, gdzie publikowane mają być także szkice koncepcyjne, screeny i inne materiały.

Krótko pisząc, zapowiada się na takiego podwodnego Minecrafta. Fani tego typu produkcji powinni więc bacznie śledzić kolejne doniesienia dotyczące Subnautica.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?