Indiana Jones powraca na platformy nowej generacji

Koncern LucasArts zapowiedział nową cześć przygód legendarnego archeologa Indiany Jones’a. Póki co owy projekt posiada roboczą nazwę Indiana Jones 2007, ma ukazać się na 360-tkę oraz PS3 latem roku pańskiego 2007.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Koncern LucasArts zapowiedział nową cześć przygód legendarnego archeologa Indiany Jones’a. Póki co owy projekt posiada roboczą nazwę Indiana Jones 2007, ma ukazać się na 360-tkę oraz PS3 latem roku pańskiego 2007. W tym momencie wiemy, że fabuła gry będzie się rozgrywała w roku 1939 i jak przystało na doktora Jones’a, naszym głównym celem będzie poszukiwanie zaginionych artefaktów. W grze zostaną zastosowane najnowsze technologie, min. NaturalMotion.
Wszystko to po to, aby postacie w grze zachowywały się jak istoty myślące, które będą reagować na to co się wokół nich dzieje. Otoczenie również ma być w stu procentach interaktywne. Na przykład rzucając kimś o ogrodzenie ujrzymy na nim uszkodzenie, kiedy powtórzymy działanie z owego ogrodzenia może odpaść deska, a w końcu zrobić się w nim dziura. Postacie upadające na ziemie (na twarde podłoże) będą próbowały jakoś zamortyzować uderzenie podpierając się rekami. Krótko mówiąc programiści zapowiadają coś czego jeszcze w żadnej grze nie było.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?