''Euro Club Manager 2006” od dziś w sprzedaży!

Kochasz piłkę nożną? Zielona trawa śni Ci się po nocach, jednak w realu brakuje kondycji? W „Euro Club Manager 2006”, możesz zostać prawdziwą gwiazdą! Znajomy biznesmen zaproponuje Ci posadę trenera jednej z kilkuset prawdziwych drużyn.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Kochasz piłkę nożną? Zielona trawa śni Ci się po nocach, jednak w realu brakuje kondycji? W „Euro Club Manager 2006”, możesz zostać prawdziwą gwiazdą! Znajomy biznesmen zaproponuje Ci posadę trenera jednej z kilkuset prawdziwych drużyn. Dostaniesz imponujący budżet i ściągniesz do klubu nowych zawodników. Zmusisz napastników do intensywnych ćwiczeń i umiejętnie zmotywujesz obrońców. Zadbasz też o możliwie najlepszą taktykę i desygnujesz skład na każdy mecz.
Masz szansę zdobyć puchar bez wychodzenia z domu! Wzmocnij młodych, zdolnych piłkarzy kilkoma starymi wyjadaczami i powalcz z najlepszymi. Podpisuj kontrakty w wielkimi gwiazdami, odkrywaj nieoszlifowane talenty i rozwalaj rywala za rywalem! Sięgnij po tytuł mistrza Europy!Euro Club Manager 2006 dostępny jest od dziś w kioskach i salonach prasowych za jedyne 19,99 PLN w PC Fun!Zawiera aktualne drużyny i składy I i II Ligi Polskiej na sezon wiosna 2006!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?