News niezależny #7 - dziennik dewelopera z Dementium II, dodatek do Endless Space i inne

Przez ostatnie kilka dni światkiem gier indie nie wstrząsnęła żadna niesamowita wiadomość, ale poinformowano między innymi, że Trine 2 trafi na PlayStation 4 w dniu jej europejskiej premiery oraz udostepniono dziennik dewelopera z horroru Dementium II.

@ 21.11.2013, 07:31
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps4

News niezależny #7 - dziennik dewelopera z Dementium II, dodatek do Endless Space i inne

Przez ostatnie kilka dni światkiem gier indie nie wstrząsnęła żadna niesamowita wiadomość, ale poinformowano między innymi, że Trine 2 trafi na PlayStation 4 w dniu jej europejskiej premiery oraz udostepniono dziennik dewelopera z horroru Dementium II. Po więcej zapraszam poniżej.

Trine 2 na PlayStation 4 w Polsce 29 listopadaStudio Frozenbyte poinformowało, że gra Trine 2: Complete Story ukaże się w Europie, w tym także w Polsce, 29 listopada, czyli w dzień premiery nowej konsoli na Starym Kontynencie. Tytuł zawiera wszystko to, co znamy z poprzednich edycji, plus wsparcie dla panelu dotykowego w kontrolerze DualShock 4.Dziennik dewelopera Dementium IITwórcy nadchodzącej PC-towej wersji gry Dementium II opublikowali kolejny dziennik dewelopera, tym razem skupiający się na udźwiękowieniu produkcji. Tytuł ukaże się w cyfrowej dystrybucji 17 grudnia.Udostępniono piąte darmowe DLC do Endless SpaceEkipa Amplitude Studios, twórcy gry Endless Space, udostępniła za darmo piąte rozszerzenie do swojej produkcji. The Search for Auriga dodaje do zabawy chociażby nowych bohaterów, ulepszoną sztuczną inteligencję czy też tytułową planetę. Dodatek dostępny jest w ramach automatycznej aktualizacji na Steamie.

SpeedRunners na nowym zwiastunieDoczekaliśmy się kolejnego materiału wideo promującego grę SpeedRunners, obecnie znajdującą się w fazie beta. Tytuł będzie zręcznościowo-wyścigową produkcją przeznaczoną głównie do zmagań w multiplayerze. Więcej o tym tytule dowiecie się z naszego testu.Marvel Heroes - MMO z superbohaterami otrzymało nowy trybStudio Gazillion Entertainment poinformowało o kolejnej aktualizacji gry Marvel Heroes. Tym razem do zabawy wprowadzono tryb PvP Fire & Ice (zmagania 5 na 5 osób). Dodatkowo ujawniono, że jeszcze w tym miesiącu do produkcji dołączy kolejny bohater - Gambit.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?