Są pierwsze recenzje Tearaway

Tearaway to najnowszy projekt studia Media Molecule - twórców słynnego LittleBigPlanet. Produkcja wyląduje na półkach sklepowych już 22 listopada, a w związku z tym, w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze jej recenzje.

@ 20.11.2013, 11:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
psv

Są pierwsze recenzje Tearaway

Tearaway to najnowszy projekt studia Media Molecule - twórców słynnego LittleBigPlanet. Produkcja wyląduje na półkach sklepowych już 22 listopada, a w związku z tym, w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze jej recenzje. Rzuciliśmy okiem na poszczególne oceny, a poniżej znajdziecie zarówno wycinki opinii testujących, jak również wszystkie opublikowane do tej pory noty. Naszej recenzji spodziewajcie się na dniach.

Jak widać po zestawieniu, gra się raczej podoba. Na pierwszy ogień niechaj pójdzie redaktor Destructoid, który uważa, że wszystko działa jak należy. Świat jest zbudowany z wycinków z kartek, ale prezentuje niesamowitą jakość, artyzm i funkcjonalność. Wiele elementów oprawy zrealizowano tak fantastycznie, że wyglądają lepiej, niże w niejednej grze z fotorealistyczną grafiką. Recenzent chwali też ciekawą mechanikę rozgrywki oraz unikatowy, pełen detali świat.

Z odrobinę mniejszym entuzjazmem do gry podeszła redakcja Joystiq, której przedstawiciel sądzi, że Tearaway jest zabawne, sprytne i kolorowe, ale nigdy nie urasta do rangi poprzednich gier studia Medial Molecule. Jest w nim mnóstwo fantastycznych pomysłów, ale jakoś żaden do końca nie robi odpowiedniego użytku z systemu sterowania, który sprawdza się ponoć lepiej "na papierze".

Wszystkie dotychczasowe oceny, poniżej.

● Destructoid – 10/10
● USGamer – 5/5
● Polygon – 9.5/10
● IGN – 9.3/10
● GamesVillage.it – 9.2/10
● CVG – 9/10
● PlayFront – 9/10
● Games.ch – 88/100
● Eurogamer – 8/10
● Joystiq – 3/5

Oczywiście zachęcamy do komentowania, a nasza recenzja już wkrótce.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   13:10, 20.11.2013
No to mamy nową markę + pewnie trafi na PS4.