Kolejny odcinek PlayStation Polska TV - poświęcony PlayStation 4

Rodzimy oddział Sony opublikował w sieci specjalny odcinek cyklicznego programu PlayStation Polska TV.

@ 18.11.2013, 18:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, psv, ps4

Kolejny odcinek PlayStation Polska TV - poświęcony PlayStation 4

Rodzimy oddział Sony opublikował w sieci specjalny odcinek cyklicznego programu PlayStation Polska TV. Twórcy skupili się na jednym - PlayStation 4, które jest już w naszym kraju, a oficjalnie dostępne będzie 29 listopada.

Już teraz możecie zobaczyć, jak wygląda zawartość pudełek z PlayStation 4. Ponadto, twórcy prezentują interfejs konsoli, jak również startowe tytuły takie, jak Knack czy Killzone: Shadow Fall. Sprzęt prezentuje się znakomicie, a poniższe wideo tylko zachęca do pierwszych testów konsoli. Włodarze Sony przygotowali ciekawą alternatywę dla tych, którzy jeszcze nie złożyli pre-ordera na PlayStation 4. W miastach takich, jak Gdańsk (Galeria Bałtycka), Poznań (Stary Browar), Katowice (City Center Silesia) i Warszawa (C.H. Arkadia), w dniach 23-28 listopada, wszyscy niezdecydowani będą mogli przetestować hardware.

W programie nie zapomniano również o plusowiczach, na których czeka niemała atrakcja, bo otrzymają oni rewelacyjne Sonic & All-Stars Racing Transformed i Grand Theft Auto: Liberty City Stories w wersji na PlayStation Vita, a to tylko początek atrakcji. Wideo poniżej.


Sprawdź także:
Sonic & All-Stars Racing Transformed

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Premiera: 05 grudnia 2012
PC, PS3, PSV, XBOX 360, DS3, WIIU, MOB

Sonic & All-Stars Racing Transformed to kolejna część kartingowego racera od SEGI. Tym razem producent - Sumo Digital - postanowił wrzucić jeszcze więcej bohaterów, jak i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   01:18, 19.11.2013
Trzeba czekać do 29 by zobaczyć każdą recenzję ciekawe czy będą tak zgodne jak zagraniczne recenzje.