Angry Birds: Star Wars trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Ekspansja marki Angry Birds trwa w najlepsze. Wielkimi krokami zbliża się do nas zapowiedziane niedawno Angry Birds Go, a jak wynika z wpisu amerykańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom - ESRB - w Angry Birds Star Wars zagramy także na PlayStation 4 i Xbox One.

@ 25.10.2013, 01:49
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
ps4, xbox one

Angry Birds: Star Wars trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Ekspansja marki Angry Birds trwa w najlepsze. Wielkimi krokami zbliża się do nas zapowiedziane niedawno Angry Birds Go, a jak wynika z wpisu amerykańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom - ESRB - w Angry Birds Star Wars zagramy także na PlayStation 4 i Xbox One. W ubiegłym miesiącu taka sama informacja pojawiła się na łamach brazylijskiego Classificacao Indicativa, które również zajmuje się klasyfikacją wiekową.

Angry Birds: Star Wars trafi na PlayStation 4 i Xbox One
Angry Birds Star Wars zadebiutowało na PC i telefony komórkowe 8 listopada 2012 roku. Premiera wersji dedykowanej PS3, X360, PS Vita, Wii U, Wii oraz 3DS odbędzie się 29 października, czyli już w najbliższy wtorek. Wygląda więc na to, że w późniejszym czasie Wściekłe Ptaki zawitają jeszcze na konsole nowej generacji. Czekamy zatem na potwierdzenie tych informacji ze strony producenta gry - zespołu Rovio Entertainment.

Sprawdź także:
Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars

Premiera: 08 listopada 2012
PC, MOB, PS3, PSV, XBOX 360, WIIU, DS3, WII

Angry Birds Star Wars to kolejna odsłona niezwykle popularnej gry zręcznościowo-logicznej z Wściekłymi Ptakami w roli głównej. Tym razem jednak twórcy z fińskiego studia ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKreTsky   @   00:32, 26.10.2013
Trafia na wszystko, zawsze to troche wiecej sprzedanych kopii ;] Jak dla mnie to gra tylko na telefon, szkoda czasu przy konsoli na takie cos.
0 kudosFox46   @   12:43, 27.10.2013
Pierwsza gra jak wyszła na Xboxa 360(trylogia) to nawet fajnie ale z tymi Star Warsami już trochę przesadzili.