PS Vita Summer Select: cztery indory trafią na PS Vita, wśród nich Spelunky

Spelunky pierwotnie debiutowało jedynie na Xboksie 360, ale z czasem tytuł stracił ekskluzywność i zagościł niedawno także na pecetach.

@ 19.08.2013, 22:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps3, psv

PS Vita Summer Select: cztery indory trafią na PS Vita, wśród nich Spelunky

Spelunky pierwotnie debiutowało jedynie na Xboksie 360, ale z czasem tytuł stracił ekskluzywność i zagościł niedawno także na pecetach. Tymczasem już niebawem, wraz z trzema innymi indorami, trafi na PS Vita i PlayStation 3, w ramach akcji PS VIta Summer Select.

Najpierw, już w najbliższą środę, udostępniona zostanie gra Divekick, w cenie 9.99 dolarów. 28 sierpnia zagramy w Spelunky, po wydaniu kwoty 14.99 dolarów, z kolei 4 września, za równe 9.99 dolarów, nabędziemy KickBeat. Na koniec, 10 września, na posiadaczy PS Vity i PlayStation 3 czeka RPG - Dragon Fantasy Book 2, wycenione na 14.99 dolarów. Jeżeli posiadacie abonament w PlayStation Plus, od powyższych kwot możecie odjąć 2$.

Wszystkie gry sprzedawane są w ramach Cross-Buy, co oznacza, że po kupnie wersji na PS Vita automatycznie otrzymujemy dostęp także do edycji na PlayStation 3, i na odwrót.


Sprawdź także:
Spelunky

Spelunky

Premiera: 21 grudnia 2008
PC, XBOX 360, PS3, PSV, PS4

Spelunky to produkcja stworzona przez Dereka Yu. Oryginalna wersja powstawała na komputery klasy osobistej, zaś w przypadku konsoli Xbox 360 to remake oldschoolowego prod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?