Seria Battlefield: Bad Company ma się dobrze!

Dla wszystkich fanów serii Battlefield: Bad Company mamy bardzo dobrą wiadomość. Mimo że studio DICE w ostatnim czasie pracuje głównie nad kolejnymi odsłonami "zwykłego" Battlefielda, wcale nie oznacza to, że Bad Company zostało zapomniane.

@ 14.06.2013, 10:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Seria Battlefield: Bad Company ma się dobrze!

Dla wszystkich fanów serii Battlefield: Bad Company mamy bardzo dobrą wiadomość. Mimo że studio DICE w ostatnim czasie pracuje głównie nad kolejnymi odsłonami "zwykłego" Battlefielda, wcale nie oznacza to, że Bad Company zostało zapomniane. Wręcz przeciwnie, w przyszłości jest spora szansa, że zobaczymy kolejną jego edycję.

Słowa o podobnej treści wypowiedział szef DICE - Patrick Bach - podczas rozmowy z redakcją portalu IGN. Oddajmy mu więc głos.

"W tym momencie, powiedziałbym, że nie mamy możliwości stworzenia tej gry w DICE w Sztokholmie. Seria Bad Company na pewno nie została uśmiercona, wciąż o niej pamiętamy."

Jednocześnie Patrick zaznaczył, że sporo rozwiązań z Bad Company znajdziemy w Battlefield 4, tak więc fani spin offu znajdą na pewno coś dla siebie, przynajmniej do momentu kiedy nie zadebiutuje jego pełnoprawny sequel.

"Połączyliśmy główną grę Battlefield z Bad Company i kontynuujemy robienie tego. Nie powiem, że nigdy nie przygotujemy kolejnego Bad Company, ale w tym momencie skupiamy się na Battlefield 4."

I to by było na tyle. Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście zobaczyć kolejną odsłonę Bad Company, czy zwykła seria Battlefield jest dla Was wystarczająca. Na koniec materiał ukazujący rozgrywkę multiplayer w Battlefield 4, jeśli jeszcze go nie widzieliście, polecam!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDaerdin   @   14:36, 14.06.2013
Podseria Bad Company przemawia do mnie zdecydowanie bardziej od zwykłego Battlefielda, więc mam nadzieję, że faktycznie do niej powrócą.

Bad Company 2 emanowało klimatem, którego brakowało w Battlefieldzie 3. Mamy w multiplayerze zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu, a nawet destrukcja otoczenia była zrobiona sensowniej.
0 kudosFox46   @   12:32, 15.06.2013
Seria Battlefield Bad Company ma się dobrze ale na razie jej nie wydamy bo trzepiemy kasę na serii Battlefieldzie, może po Battlefieldzie 5 wyjdzie Bad Company 3
0 kudoswisniaboss   @   12:56, 15.06.2013
Bad Company 2 miało w sobie to "coś". Po prostu, nie wiem dlaczego, ale jakoś tak aż z sentymentu bym powiedział, że bardziej urzekło mnie Bad Company 2, niż BF3 - mimo, że teraz gram już tylko w BF3.
0 kudosmikhail01   @   14:26, 16.06.2013
Ja chcę znowu zobaczyc Haggarta i Sweetwatera w akcji! Uwielbiam tych gości.