Brazylijski system klasyfikacji gier video wspomina o Far Cry HD

Trudno uwierzyć, że od premiery pierwszej odsłony cyklu Far Cry minęło już 9 lat. Część młodszych stażem graczy prawdopodobnie nigdy nie miała z grą do czynienia, a szkoda, gdyż pod wieloma względami była ona rewolucyjna.

@ 23.05.2013, 09:09
Bartek "bat2008kam"
pc, ps3, xbox 360

Brazylijski system klasyfikacji gier video wspomina o Far Cry HD

Trudno uwierzyć, że od premiery pierwszej odsłony cyklu Far Cry minęło już 9 lat. Część młodszych stażem graczy prawdopodobnie nigdy nie miała z grą do czynienia, a szkoda, gdyż pod wieloma względami była ona rewolucyjna. Na myśli mam nie tylko wspaniałą oprawę graficzną, która może się podobać po dziś dzień, ale także ogromne i w pełni otwarte mapy, umożliwiające kombinowanie i przechodzenie misji na dziesiątki zróżnicowanych sposobów. Przy wsparciu okraszonego zwrotami akcji wątku fabularnego, świetnego klimatu oraz dziesiątek broni i pojazdów, Far Cry w oczach wielu uchodzi za najlepszego FPS-a w historii.

Niewykluczone, że w bliżej nieokreślonej przyszłości dostaniemy okazję ponownego wcielenia się w skórę Jacka Carvera. Na stronie brazylijskiego systemu klasyfikacji gier można natknąć się na Far Cry HD dedykowane konsolom Xbox 360 i PlayStation 3. Wpis jest już dość stary, gdyż pochodzi on sprzed pół roku, ale branża informacyjna natknęła się na niego dopiero przed kilkoma godzinami.

Czy to oznacza, że powinniśmy przygotować się na nadejście odświeżonej produkcji, czy całość jest może tylko błędem Brazylijczyków? Na chwilę obecną ciężko coś powiedzieć. Ubisoft milczy, ale bardzo możliwe, że dobiegające do niego głosy zaciekawienia sprawią, że firma zabierze głos w sprawie i zdecyduje się na wydanie zremasterowanej wersji hitu sprzed lat.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   09:37, 23.05.2013
Teraz zacznie się przenoszenie starych gier na konsole obecnej generacji...
0 kudosdenilson   @   11:56, 23.05.2013
Trochę to zaczyna być męczące, ale to zjawisko reedycji HD nabiera rozpędu i to mnie martwi.
0 kudosremik1976   @   11:58, 23.05.2013
Ja bym nawet zagrał w FC HD, ale jeżeli grałem w to na PC to ma jakiś sens odpalać to na konsoli? Nie sądzę, żeby wyglądała lepiej niż na PC. Chyba tylko osiągnięcia zachęciły by mnie do kupna, tak jak w przypadku innych gier wydawanych w HD. Dadzą dużo złota i srebra i sprzeda się jak ciepłe bułeczki.
0 kudosFox46   @   12:52, 23.05.2013
JA też bym chętnie zagrał w FC HD czemu nie.