Agatha Christie już od poniedziałku na sklepowych półkach

IQ Publishing z przyjemnością informuje, że już w najbliższy poniedziałek do sklepów w całej Polsce trafi gra oparta na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej Agathy Christie – „I nie było już nikogo”.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"


IQ Publishing z przyjemnością informuje, że już w najbliższy poniedziałek do sklepów w całej Polsce trafi gra oparta na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej Agathy Christie – „I nie było już nikogo”.Będzie to pierwsza gra przygodowa z serii The Adventure Collection, która powstała z myślą o konkretnym gronie graczy. Już wkrótce w ramach kolekcji do sklepów trafią kolejne trzy tytuły: „Tajemnica Zaginionej Jaskini”, „Powrót na Tajemniczą Wyspę” oraz „Podróż na Księżyc”. Przy okazji zapraszamy na oficjalną stronę serii, która znajduje się pod adresem www.tac.iqp.pl.
„Agatha Christie: I nie było już nikogo” to produkcja oparta na podstawie bestsellerowej powieści Agathy Christie pod tym samym tytułem. W tworzenie tego tytułu zaangażował się sam Lee Sheldon, który wcześniej pracował przy takich tytułach jak rewelacyjny „The Riddle of Master Lu” czy „Dark Side of the Moon”. Fabuła „I nie było już nikogo” przenosi gracza do tajemniczego domu położonego na Wyspie Wraków, do którego, na zaproszenie gospodarza, przybywa wraz z nim 10 gości. Wkrótce po tym jak goście zadomowili się w ogromnej posiadłości, rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw. Kto jest sprawcą całego tego zamieszania? Rozwiązanie zagadki należy do Was...Opinie mediów o grze:
„Polecam graczom używającym mózgu.” – Gameranking
„Autorom gry udało się znakomicie oddać zawiłości książkowej intrygi.” – CD ActionGra będzie do kupienia w dobrych sklepach komputerowych oraz sieciach hipermarketów od 6 marca. Już dzisiaj jednak można ją zamówić w sklepie internetowym www.exerion.pl. Sugerowana cena detaliczna to 59,90 zł. Patronami medialnymi serii The Adventure Collection są telewizja iTV, serwis gry.imro.pl oraz miesięcznik Gameranking.

Sprawdź także:

Agatha Christie: And Then There Were None

Premiera: 27 października 2005
PC, WII

Agatha Christie: And Then There Were None to gra przygodowa utrzymana w klimacie powieści Agathy Christie. Gra opiera się na książce owej autorki, jednak, aby gracze c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?