Co z The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard na PlayStation 3?

Dawnguard, spore rozszerzenie do The Elder Scrolls V: Skyrim, już kilka miesięcy temu trafiło na X360 i PC.

@ 06.12.2012, 16:06
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
ps3

Co z The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard na PlayStation 3?

Dawnguard, spore rozszerzenie do The Elder Scrolls V: Skyrim, już kilka miesięcy temu trafiło na X360 i PC. Swojej wersji niestety do dziś nie doczekali się właściciele PlayStation 3. Bethseda, producent tytułu, na swoim blogu niejednokrotnie wspominała, że przyczyną takiego stanu rzeczy są problemy techniczne w wersji na konsolę firmy Sony. Co istotne, również Hearthfire do tej pory nie ujrzało światła dziennego. Przedstawiciele firmy zapewniają jednak, że nie zapomnieli o posiadaczach PS3. Teraz jednak skupiają się nad kolejnym, dużym rozszerzeniu - Dragonborn.

"W tej chwili ciężko pracujemy, by udostępnić The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn na początku przyszłego roku na PC i PS3. W przypadku PS3 skupiliśmy uwagę na Dragonborn, ponieważ uznaliśmy, że będzie to najlepszy dodatek do wydania w pierwszej kolejności i nie chcemy by gracze czekali na niego jeszcze dłużej.

Gdy owe rozszerzenie trafi do rąk klientów, wznowimy prace nad Dawnguard i Hearthfire w wersji na PS3. Potrzebujemy trochę czasu, by dopracować każde DLC z osobna na każdej platformie, tak by działało dobrze z innymi. Gdy ustalimy datę premiery i cenę, natychmiast Was o tym powiadomimy."
- czytamy na blogu Bethesdy.

Co z The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard na PlayStation 3?
Cóż, osoby grające na PlayStation 3 muszą naprawdę uzbroić się w cierpliwość i czekać, ale najważniejsze, by otrzymać produkt dopracowany.


Więcej filmów z The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:50, 06.12.2012
Można by pomyśleć, że olewją trochę PS3. W ramach zadośćuczynienia mogliby dać to mniejsze za free, a reszte w "promocyjnej" cenie ;p
0 kudosFox46   @   01:22, 07.12.2012
To nie do końca jest że olewają , po prostu samo SONY czasem stawia Developerom pewne utrudnienia na wydanie DLC na daną platformę.