Lokalizacja „Agathy Christie: I nie było już nikogo” ukończona

Testy polskiej wersji gry Agatha Christie: I nie było już nikogo dobiegły końca, co oznacza, że gra trafi na sklepowe półki już na dniach.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Testy polskiej wersji gry Agatha Christie: I nie było już nikogo dobiegły końca, co oznacza, że gra trafi na sklepowe półki już na dniach.Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo będzie pierwszą grą z serii The Adventure Collection. Jej scenariusz został oparty na podstawie bestsellerowej powieści Agathy Christie „And Then There Were None”. Gracz wciela się postać Patricka Narracotta, 11 gościa na Wyspie Wraków, starającego się odnaleźć sprawcę tajemniczych morderstw.
W tworzenie gry zaangażował się sam Lee Sheldon, który wcześniej pracował przy takich tytułach jak The Riddle of Master Lu czy Dark Side of the Moon. Wspaniała fabuła, bogata w zaskakujące zwroty akcji, z całą pewnością zostanie doceniona przez fanów gier przygodowych.O Agacie Christie: I nie było już nikogo napisano między innymi:
„Polecam graczom używającym mózgu.” – Gameranking
„Autorom gry udało się znakomicie oddać zawiłości książkowej intrygi.” – CD ActionSeria The Adventure Collection to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. W jej skład wchodzą specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy. Kolejnymi tytułami, które ukażą się pod znakiem kolekcji będą Sekret Zaginionej Jaskini, Powrót na Tajemniczą Wyspę oraz Podróż na Księżyc. Patronami medialnymi serii są telewizja iTV, serwis gry.imro.pl oraz miesięcznik Gameranking.Przypominamy, że Agatę Christie: I nie było już nikogo można zamówić przed premierą na stronie sklepu www.exerion.pl, a cena gry wynosi 59,90 zł.

Sprawdź także:

Agatha Christie: And Then There Were None

Premiera: 27 października 2005
PC, WII

Agatha Christie: And Then There Were None to gra przygodowa utrzymana w klimacie powieści Agathy Christie. Gra opiera się na książce owej autorki, jednak, aby gracze c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?