Wracamy do miasteczka Silent Hill

Jeden z najbardziej przerażających horrorów jaki wyszedł spod skrzydeł firmy Konami, to bez wątpienia Silent Hill.

@ 04.07.2006, 15:45
"Carisma"
pc, ps2, xbox


Jeden z najbardziej przerażających horrorów jaki wyszedł spod skrzydeł firmy Konami, to bez wątpienia Silent Hill. Autorom udało się w idealny sposób stworzyć klimat zagrożenia i niepewności, co wraz z umiejętnie stopniowanym napięciem sprawiało, iż od gry ciężko było się oderwać.

Co prawda najnowszy Silent Hill 4: The Room nie wzbudził wielu pozytywnych opinii, lecz developer się tym nie przejmuje i już oficjalnie zapowiedział rozpoczęcie prac nad Silent Hill 5. Gra ma się ukazać na konsole następnej generacji, lecz Konami jeszcze nie zdecydowało się na którą. Nie wiadomo więc, czy będzie to Xbox 2, czy też może PS3.

Dodam jeszcze, że Silent Hill 4: The Room na europejski rynek trafi już 7 września, a ukaże się na PS2, Xbox'a oraz PC.Sprawdź także:
Silent Hill 4: The Room

Silent Hill 4: The Room

Premiera: 07 września 2004
PC, PS2, XBOX

Silent Hill 4: The Room. Czwarta część najstraszniejszego horroru. W Silent Hill 4 wcielimy się w Henry`ego Townsenda- zwykłego człowieka budzącego się pewnego dnia i zmu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?