Digital Extremes pracuje nad nowym, wysokobudżetowym projektem. The Darkness III na horyzoncie?

Studio Digital Extremes nie myśli o spoczęciu na laurach i za pośrednictwem swej strony internetowej oznajmia, że pracuje nad nowym, wysokobudżetowym projektem dedykowanym konsolom obecnej generacji.

@ 17.09.2012, 12:01
Bartek "bat2008kam" Michałowski
pc, ps3, xbox 360


Studio Digital Extremes nie myśli o spoczęciu na laurach i za pośrednictwem swej strony internetowej oznajmia, że pracuje nad nowym, wysokobudżetowym projektem dedykowanym konsolom obecnej generacji. Ekipa znana dzięki serii The Darkness prowadzi nabór utalentowanych programistów, mających wziąć udział w procesie produkcji pierwszoosobowego FPS-a. Najbardziej pożądanymi pracownikami są projektanci poziomów, animatorzy, artyści środowiskowi, programiści odpowiedzialni za ogólnie rozumiany gameplay oraz osoby specjalizujące się w tworzeniu interfejsu użytkownika. Na chwilę obecną nie dysponujemy większą dawką informacji.

Najbardziej prawdopodobną opcją jest The Darkness III. Tegoroczna ‘’dwójka’’ osiągnęła ogromny sukces, sprzedając się w dość dużym nakładzie i zyskując uznanie w oczach graczy i recenzentów, dlatego podejrzewam, że ekipa Digital postanowi kuć żelazo póki gorące i wykorzystać pięć minut chwały, jaką cieszy się oryginalna, a przede wszystkim udana seria.Niewykluczone, że wspomniane na wstępie studio pójdzie inną drogą i postanowi zaprojektować całkowicie nową markę lub stworzyć kontynuację innego dzieła. Dark Sector 2 odpada, bo pierwowzór nie był FPS-em, więc i kontynuacja prawdopodobnie nią nie będzie. Może Pariah 2? Miejmy nadzieję, że pierwsze wieści na temat powstającej gry pojawią się już niebawem.

Sprawdź także:

The Darkness

Premiera: 25 czerwca 2007
PS3, XBOX 360

Fabuła gry oparta jest na serii komiksowej autorstwa Marca Silvestriego i Gartha Ennisa. W noc swoich dwudziestych pierwszych urodzin Don rodziny Francettich, Wujek P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   16:24, 17.09.2012
Ciekawe co to będzie, bardzo możliwe, że The Darkness 3, może chcą kuć żelazo póki gorące i mają nadzieję, że kolejna część również dobrze się sprzeda. Uśmiech
0 kudospscorpio   @   17:57, 17.09.2012
A ja osobiście bym zagrał w Dar Sector 2, bo mi bardzo ten tytuł przypadł do gusty. Niestety niezbyt pochlebne oceny chyba uśmierciły ten tytuł:/
0 kudosIgI123   @   21:37, 17.09.2012
Kurczę, a ja jeszcze nie zdołałem się do dwójki dobrać. Ale cóż, nie jest priorytetem namber łan, a wciąż kosztuje 120 zł. Ale jeśli będzie równie dobra jak sobie wymarzyłem, to The Darkness III kupuję w dniu premiery.
0 kudoskafel123full   @   22:21, 23.09.2012
Myślę, że lecą tym co jest na fali: skoro dakness 2 był udany to logiczne jest by zaspokoić głód graczy i podać im deser oznaczony numerkiem 3. Jest to logiczne, ale mogą zrobić zupełnie inaczej, ja jednak trzymam się wersji trzeciej.
Dodaj Odpowiedź