Mocna prezentacja Trion Worlds na GamesCom

Trion Worlds, czołowy wydawca i producent wysokiej jakości gier on-line, ogłosił mocny line-up na tegoroczny gamescom.

@ 07.08.2012, 15:06
pc, press info

Mocna prezentacja Trion Worlds na GamesCom

Trion Worlds, czołowy wydawca i producent wysokiej jakości gier on-line, ogłosił mocny line-up na tegoroczny gamescom. Targi w Kolonii będą otwarte dla publiczności w dniach 16-19 sierpnia. W programie Trionu znajdziemy m.in. debiut rozszerzenia Storm Legion do popularnej gry Rift, prezentację pierwszych kampanii wojennych w End of Nations, rozgrywki typu gracz kontra gracz w Defiance oraz całkowice nową zawartość stworzonego przez niemieckie studio Crytek darmowego fps’a Warface.

W End of Nations, którego premiera zbliża się wielkimi krokami, będzie można zagrać na 24 komputerach w hali 8. Uczestnicy pokazów mogą spodziewać się nowych map w rozgrywkach PvP, a twórcy gry uchylą kulisy powstawania tego gigantycznego projektu.

W tym samym miejscu gracze będą mogli po raz pierwszy przetestować najnowsze dodatki do nagradzanej gry mmorpg Rift, w tym także długo oczekiwane rozszerzenie Storm Legion. Jego deweloperzy przedstawią etapy tworzenia kolejnych funkcji, w tym zachwycających „Dimensions” i masywnej bitwy kolosów, a także pozwolą zajrzeć do lochów, gdzie żaden z graczy nie postwaił wcześniej stopy.

Mocna prezentacja Trion Worlds na GamesCom

Równocześnie pełnoletni gracze będą mogli wypróbować swoją celność w multiplatformowym shooterze mmo Defiance – rewolucyjnym połączeniu gry z serialem telewizyjnym. Na dużym stoisku w hali 6. zobaczymy najnowszy, niepublikowany dotąd gameplay gracz kontra gracz z Defiance.
Także ostatni tytuł powinien sporo namieszać na scenie gier komputerowych. Trion Worlds niedawno ogłosił podjęcie współpracy ze znanym niemieckim deweloperem Crytek – oba studia wspólnie stworzyły darmowy shooter AAA o tytule Warface, który już podbił społeczność graczy w Rosji. Dorośli uczestnicy targów będą mogli zagrać w Warface w trybach PvE i PvP na specjalnej arenie. Aby wziąć udział w zamkniętych beta testach Warface w jesieni należy zarejestrować się na stronie www.warface.com.

Sprawdź także:
End of Nations

End of Nations

Premiera: 18 września 2012
PC

End of Nations to nowy MMORTS panów ze studia Petroglyph, dzięki którym mamy tak zacną produkcję jak Star Wars: Empire at War. Gra przeznaczona jest dla posiadaczy komput...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   15:13, 07.08.2012
Nie miałam jeszcze okazji zagrać w Rift'a, choć gry tego typu cenie sobie bardzo Uśmiech Widać, będę w przyszłości miała co robić i z nudów raczej nie zginę Szczęśliwy
0 kudospscorpio   @   15:53, 07.08.2012
Jakby zobaczyła moja była nauczycielka języka polskiego ostatni akapit, chyba by zabiła za te powtórki, i też by je podkreśliła jak tutajSzczęśliwy Co do samych tytułów to niestety jakoś MMO i multi mi już trochę się przejadło:/