Świetna sprzedaż Borderlands

Na obecnej generacji zadebiutowało wiele ciekawych marek, ale niewiele z nich może rywalizować ze wspaniałym Borderlands, nad którym pieczę sprawowało studio Gearbox Software.

@ 08.07.2012, 10:25
Bartek "bat2008kam" Michałowski
pc, ps3, xbox 360


Na obecnej generacji zadebiutowało wiele ciekawych marek, ale niewiele z nich może rywalizować ze wspaniałym Borderlands, nad którym pieczę sprawowało studio Gearbox Software. Przedstawiciele dewelopera ujawnili, że tytuł z 2009 roku sprzedał się w nakładzie przekraczającym 6 milionów kopii. To ogromny sukces, który już niebawem zostanie powiększony o kolejne miliony. Druga część pojawi się na rynku pod koniec września i zapowiada się na co najmniej równie udany twór. Właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły charakteryzujące Borderlands 2.

Okazuje się, że pecetowa wersja projektu, co oczywiste, pod względem technicznym będzie najlepszą ze wszystkich trzech (lub czterech – jeśli potwierdzą się informacje o porcie na konsolę PlayStation Vita). Dyrektor generalny studia Gearbox (Randy Pitchford we własnej osobie) twierdzi, że ‘’blaszakowe’’ Borderlands 2 zauroczy nas znacznie bardziej szczegółowym otoczeniem, wyższą rozdzielczością i wszelkimi efektami specjalnymi, wśród których nie zabraknie wygładzania krawędzi, synchronizacji pionowej i znacznie efektowniejszego, dynamicznego oświetlenia.Przy okazji warto wspomnieć, że osoby posiadające na dysku zapisy z pierwowzoru zostaną uraczeni w ‘’dwójce’’ drobnymi bonusami. Nie liczcie na ciekawe i unikatowe bronie – pod słowem ‘’bonusy’’ kryją się dodatkowe możliwości podczas kreowania postaci.

Sprawdź także:

Borderlands 2

Premiera: 18 września 2012
PC, PS3, XBOX 360, PSV

Borderlands 2 to druga część popularnej gry osadzonej w post apokaliptycznym świecie, wyprodukowanej przez studio Gearbox Software. Produkcja trafia, tak samo jak poprzed...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdenilson   @   11:52, 08.07.2012
Bardzo dobrze się sprzedała, bo była po prostu inna w stosunku do reszty gier z gatunku akcji/FPS i to zaowocowało taką sprzedażą, a twórcy idą za ciosem i tworzą kontynuację co było pewne. Tak czy inaczej jak wyjdzie część druga będzie w gronie gier roku.
0 kudosFox46   @   12:38, 08.07.2012
Co do bonusu to dziękuje postoje, nowe skórki postaci wyglądają do bani i tyle.
0 kudosjabcko   @   13:32, 08.07.2012
Dokładnie kij tam ze skórkami, skoro gra jest świetna i przyciąga dobrym klimatem oraz mimo wszystko świetną grafiką. Kolejną część z chęcią przygarnę nawet bez jakichkolwiek śmiesznych dodatków ;)
0 kudosMicMus123456789   @   17:02, 08.07.2012
A już myślałem o save z jedynki a ty klops Dumny

Jedynka ładnie się sprzedała, ale nie ma się czemu dziwić Szczęśliwy Oby tylko dwójka dała radę dorównać jak nie przebić owy wynik Uśmiech
0 kudosroxa175   @   17:24, 08.07.2012
Ja jedynkę mam już od jakiegoś czasu w mojej kolekcji i jest bardzo fajna, więc na dwójkę też się skuszę z pewnością Uśmiech
Dodaj Odpowiedź