Poślizg dodatku do Painkillera

Widać, że chłopaki z People Can Fly są już developerami klasy światowej. Tworzą dobre gry, planują wydanie do nich dodatków i.

@ 04.07.2006, 15:45
"Carisma"
pc


Widać, że chłopaki z People Can Fly są już developerami klasy światowej. Tworzą dobre gry, planują wydanie do nich dodatków i... mają opóźnienia, co jest niestety ogólną normą.

No, powiedzmy, że to nie była ich decyzja, bo to wydawca, DreamCatcher, zadecydował, że przyda się więcej czasu na promocję i reklamę. Tak czy inaczej, nie zobaczymy dodatku Battle out of Hell wcześniej niż w listopadzie.Poczekamy, bo warto - nowe bronie, 10 nowych poziomów, nowi przeciwnicy a do tego usprawnienia w trybie multiplayer oraz software development kit dla twórców map i modów. Będzie ostra rzeźnia, akurat na długie, smutne i depresyjne jesienne wieczory.Sprawdź także:

Painkiller: Battle Out of Hell

Premiera: 29 listopada 2004
PC

Painkiller: Battle Out of Hell to samodzielny dodatek do jednej z najlepszych polskich gier FPP - czyli strzelanek z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł, podobn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?