Obsuwa Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD z powodzeniem zaistniał jako projekt na Kickstarterze.

@ 08.05.2012, 09:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc


Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD z powodzeniem zaistniał jako projekt na Kickstarterze. W wyniku czego deweloperzy zgromadzili na remake kultowej gry trochę więcej pieniędzy, niż zakładali. Postanowili więc przyszykować społeczności oczekującej na jej produkcję kilka ton dodatkowej zawartości. Niestety, z tego powodu nie wyrobią się z planowaną premierą.

Garść statystyk: projekt pierwotnie wymagał 500 000 dolarów. 14,081 osób wsparło go i łączną kwotę, jaką otrzymali twórcy, to 655 182 zielonych.Replay Games chciało wydać tytuł już w październiku tego roku, lecz, jak wspomniałem, przez zgromadzoną nadwyżkę pieniędzy nie uda im się zdążyć na jesień. W notce zamieszczonej na karcie produkcji możemy przeczytać, że Paul Trowe (szef studia), pomimo szczerych chęci, musi przesunąć datę premiery Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD, najpewniej dopiero na 2013 rok. Była możliwość wypuszczenia produktu na święta, lecz Paul nie jest zwolennikiem świątecznych debiutów, bowiem takie gry posiadają masę błędów i są łatane już po premierze.

"Byliśmy początkowo przekonani, że wydamy grę w październiku, ale ponieważ mamy bardzo dużo nowych rzeczy do realizacji (co moim zdaniem jest bardzo pozytywne), nie ma mowy o jesieni 2012 roku. Jesteśmy w stanie wypuścić grę w grudniu, ale szczerze mówiąc, wolałbym uruchomić ją po sezonie świątecznym (...)", tak komentuje obsuwę Paul Trowe.

A ja nie mogę się doczekać by zobaczyć, co takiego zmajstrują panowie z Replay Games przy Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD! Wy także?

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   09:52, 08.05.2012
Jakoś najmarniej to interesuje, jakbym jeszcze na tę grę czekał Uśmiech
0 kudosdudek90r   @   17:23, 08.05.2012
Ja z chęcią zobaczyłbym grę w akcji no ale niestety trzeba poczekać
0 kudosAndziorka   @   17:28, 08.05.2012
Cytat: Fox46
Jakoś najmarniej to interesuje, jakbym jeszcze na tę grę czekał Uśmiech
Jak nie czekasz to po co się wypowiadasz? Są tacy, którzy czekają. Ja na przykład jestem ciekawa, bo grałam w poprzedniczki i chciałabym zobaczyć jak będzie wyglądała ta część.
0 kudosBlackAlbum   @   19:49, 08.05.2012
Ocho, czyżby szykowała się jakaś wyjątkowa gierka? To właśnie kocham w tej branży. UP THE INDYKI!!!