Sonic wraca za kółko i jest jeszcze szybszy!

Udane wyścigi Sonic & SEGA All-Stars Racing będą miały w niedalekiej przyszłości swoją pełnoprawną kontynuację.

@ 01.05.2012, 08:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, xbox 360, ds3, wiiu


Udane wyścigi Sonic & SEGA All-Stars Racing będą miały w niedalekiej przyszłości swoją pełnoprawną kontynuację. Wydana w 2010 roku arcade'owa ścigałka, którą promowała buźka niebieskiego jeżyka, zawita do nas w postaci części drugiej już zimą tego roku.

Tym razem SEGA chwali się, że możliwe będą transformacje pojazdów podczas jazdy. To oczywiście możecie ujrzeć na trailerze z dołu newsa, nie trudno się domyślić, że taki stan rzeczy pociągnie za sobą kolejne nowinki. Otóż etapy będą teraz zupełnie pokręcone, a strategie ich pokonywania trzeba będzie dobierać instynktownie. Każdy etap będziemy mogli przemierzać lądem, wodą, a nawet w przestworzach.

Do dyspozycji gracza oddana zostanie cała śmietanka calebrytów: Sonic, Eggman, Amigo czy Banjo i Kazooie uraczą nas swoją obecnością. Dołączyć mają także Vyse (Skies of Arcadia) i GiliusThunderheade (Golden Axe). Zapowiada się naprawdę spora dawka emocji i arcade czystej krwi, hit murowany, taka obsada nie może zawieść, słodko i uroczo!


Sprawdź także:

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Premiera: 23 lutego 2010
PS3, XBOX 360, WII, DS, PC

Sonic i jego przyjaciele, a właściwie rodzina; wszystkie gwiazdy, którym życie dała całkiem płodna SEGA, urządzają sobie właśnie największe wyścigi, jakie ten świat widzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?