Ubisoft zapowiada Silent Hunter Online!

Firma Ubisoft zapowiedziała, że trwają prace nad sieciową odsłoną Silent Huntera! Silent Hunter Online ma być darmowy, choć niepozbawiony dobrowolnych opłat (najpewniej).

@ 27.04.2012, 20:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Ubisoft zapowiada Silent Hunter Online!

Firma Ubisoft zapowiedziała, że trwają prace nad sieciową odsłoną Silent Huntera! Silent Hunter Online ma być darmowy, choć niepozbawiony dobrowolnych opłat (najpewniej). Produkcja będzie działała w systemie free-to-play, a odpalimy ją w przeglądarce. Ponadto wypuszczono pierwszy zwiastun i premierowe screeny.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter Online!

Pierwszą nowością, którą zauważą fani cyklu jest możliwość przejścia kampanii solowej wspólnie z kolegą, czyli w kooperacji! Jest to zupełna rewolucja względem poprzednich części, co z pewnością spodoba się graczom młodszych stażem.

Ubisoft powierzył proces dewelopingu firmie Blue Byte, twórcom legendarnej, pierwszej odsłony The Settlers. Według doniesień prasowych, głównym terenem naszych działań stanie się Atlantyk w ramach "innowacyjnej i dynamicznej kampanii, w której indywidualne sukcesy będą wywierały wpływ na wszystkich innych graczy za sprawą asynchronicznej rozgrywki."

Ubisoft zapowiada Silent Hunter Online!

Natenczas nieznana jest data premiery Silent Hunter Online, lecz została udostępniona możliwość zapisania się do zamkniętych beta-testów. Jeśli jesteście fanami tejże serii (bądź nie) to czym prędzej wypełniajcie formularz zgłoszeniowy, a nuż widelec Wam się poszczęści!


Sprawdź także:
Silent Hunter III

Silent Hunter III

Premiera: 15 marca 2005
PC

Zostań kapitanem zabójczego U-Boota, który wykonuje niebezpieczne misje na Atlantyku. Król symulacji okrętów podwodnych - Silent Hunter - powraca, z zupełnie nowym silnik...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   21:19, 27.04.2012
Nie jarają mnie łodzie podwodne, ale chyb się pokuszę o sprawdzenieSzczęśliwy.
0 kudosdudek90r   @   09:36, 28.04.2012
Mnie również nie jarają ale może zrobię tak jak Loczek i również "chociaż" sprawdzę Dumny
0 kudososkarsom   @   12:56, 28.04.2012
@loczek - mnie też nie, ale bitwa na 32 okręty będzie wyglądać zabójczo.
0 kudosGiordano   @   15:06, 26.05.2012
Trochę mnie nie ma a tu takie rarytasy szykują się do wyjścia Szczęśliwy Już zapisany jestem do bety o której marzę i śnię
Cytat: oskarsom
bitwa na 32 okręty będzie wyglądać zabójczo.

na pewno nie będzie spektakularna (przynajmniej z powierzchni Uśmiech )

Jedyne co na tą chwilę mi się bardzo nie podoba, to że będzie w przeglądarce. Jakoś pojąć nie mogę :/