Dragon's Dogma na bogato - pierwszy dziennik dewelopera oraz trzeci odcinek animowanego komiksu

Do premiery Dragon's Dogma pozostało już naprawdę niewiele czasu. Jeśli nie wiecie, jak ogromny zespół stoi za tym dziełem, musicie koniecznie zapoznać się z pierwszym pamiętnikiem dewelopera.

@ 27.04.2012, 20:50
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps3, xbox 360

Dragon's Dogma na bogato - pierwszy dziennik dewelopera oraz trzeci odcinek animowanego komiksu

Do premiery Dragon's Dogma pozostało już naprawdę niewiele czasu. Jeśli nie wiecie, jak ogromny zespół stoi za tym dziełem, musicie koniecznie zapoznać się z pierwszym pamiętnikiem dewelopera. Wideo zostało poświęcone sporych rozmiarów ekipie pracującej nad tym tytułem.

Film jest z polskimi napisami (dzięki rodzimemu wydawcy) i osoby niezaznajomione z językiem angielskim i japońskim (pracownicy studia wypowiadają się właśnie po japońsku) będą mogły śmiało rozkoszować się poniższym materiałem.

Pierwszy odcinek dziennika dewelopera z gry Dragon's Dogma:


Więcej filmów z Dragon`s Dogma


To jeszcze nie wszystko - firma Capcom przygotowała także trzeci odcinek animowanego komiksu pt. Dragon's Dogma Digital Comics. Fabuła, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części, opowiada losy Savana, bohatera prologu do właściwych wydarzeń rozgrywanych w produkcji. Celem postaci jest dotarcie do pewnej jaskini, by zmierzyć się z własnym przeznaczeniem.

Wprawione oko fanów z pewnością dostrzeże subtelnie wpleciony wątek Pawns, czyli członków drużyny. Ratują oni dowódcę z różnych opresji - przy okazji możemy zauważyć bardzo dobrą sztuczną inteligencję kompanów, która sprawdza się wyśmienicie.

Trzeci odcinek Dragon's Dogma Digital Comics:Premiera gry zaplanowana jest na 25 maja na konsole X360 i PS3.

Sprawdź także:
Dragon's Dogma

Dragon's Dogma

Premiera: 27 marca 2012
PS3, XBOX 360

Dragon's Dogma to gra akcji, stworzona i wydana przez firmę Capcom. Produkcja rzuca gracza do ogromnego otwartego świata, w którym gracz samodzielnie decyduje o tym, w kt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDaffodil   @   21:16, 27.04.2012
Kurde, chyba kupię w dniu premiery. Dumny
0 kudosFox46   @   23:33, 27.04.2012
Jestem ciekaw czy gra odniesie sukces i stanie się rozpoznawalna marka. Mi się gra podoba jest otwarty świat i jest wiele do roboty. Już wiem że tworzenie postaci zajmie mi minimum 15min Szczęśliwy

Czy kupie zobaczymy czy fundusze na to pozwolą.
0 kudosdudek90r   @   09:39, 28.04.2012
Ja grę kupię ale zobaczę jak będę stał z funduszami Dumny
0 kudosBlackAlbum   @   18:32, 29.04.2012
Ja grę bym kupił, ale... nie ma jej na PC! Co za zniewaga ze strony twórców ;p