Diabolique - polska gra na Xboxa 360 !

Warszawski producent gier, firma Metropolis Software tworzy właśnie trzecioosobowego shootera o tytule Diabolique: Licence To Sin.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Warszawski producent gier, firma Metropolis Software tworzy właśnie trzecioosobowego shootera o tytule Diabolique: Licence To Sin. Początkowo owa strzelanka była tworzona z myślą o posiadaczach komputerów klasy PC. Tymczasem wydawca gry, firma Playlogic International zapowiada, że Diabolique: Licence To Sin ukażę się również na nową konsolę Microsoftu – X360.


Szybkie samochody, gorące kobiety i wszystko co najlepsze, tym właśnie otacza się Dark Eaville najlepszy z agentów piekła!


Diabolique - Licence To Sin jest grą akcji w konwencji TPP. Opowiada ona historię agenta Darka Eaville’a – najlepszego z najlepszych, ostatniego spec agenta piekieł.
W grze wykorzystywać będziemy najróżniejszą broń palną, a także siłę swoich mięśni w bezpośrednich starciach z przeciwnikiem. A jeżeli to nie wystarcza gracz może użyć piekielnych mocy drzemiących w bohaterze.


Diabolique - Licence To Sin jest polską grą akcji, w której w mistrzowski sposób połączono postać Jamesa Bonda agenta 007 z prawdziwym diabłem. Dzięki takiej fuzji gracz otrzymuje do dyspozycji nową postać w świecie gier akcji - Darka Eavilla.


Walka z niebem o władzę nad ludźmi nigdy jeszcze nie była tak emocjonująca!

Sprawdź także:
Diabolique - Licence To Sin

Diabolique - Licence To Sin

Premiera: 2006
PC

Szybkie samochody, gorące kobiety i wszystko co najlepsze, tym właśnie otacza się Dark Eaville najlepszy z agentów piekła! Diabolique - Licence To Sin jest grą akcji w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?