Już dziś premiera gry The Darkness II

Cenega, wyłączny partner firmy 2K w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji z przyjemnością informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry The Darkness II.

@ 10.02.2012, 14:42
pc, ps3, xbox 360, press info


Cenega, wyłączny partner firmy 2K w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji z przyjemnością informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry The Darkness II. Tytuł ten wydany został na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3. Dostępny jest w specjalnej wersji Limited Edition, zawierającej poza samą grą również atrakcyjne dodatki.

The Darkness II Limited Edition zawiera:
Grę The Darkness II;
Dodatkowy strój dla Darkling'a: "Crazy Abdul";
Upgrade umiejętności postaci:
- Gourmet Hearts: bonus za zjadanie serc;
- Relic Hunter: wskazuje połozenie kolekcjonerskich przedmiotów na świecie;

Ilustracje, których autorem jest Marc Silvestri;
Dwa Komiksy The Darknes część 1 i 2 do pobrania w wersji cyfrowej.

The Darkness II to kontynuacja wydanej w 2007 r. gry The Darkness, opartej na komiksach autorstwa Marca Silvestriego. To pełna akcji strzelanka w której gracze wcielają się w Jackiego Estacado – dona nowojorskiej rodziny mafijnej, władającego starożytną mocą chaosu znaną jako Ciemność. Od wydarzeń mających miejsce w poprzedniej części minęły 2 lata. Jackie użył swoich mocy by zabić ludzi odpowiedzialnych za śmierć swojej dziewczyny, jednak pomimo tego, nie jest w stanie otrząsnąć się z tych tragicznych wspomnień. Zaś uwięziona w nim siła tylko czeka, aby móc się wydostać na wolność. Nieudana próba zamachu na życie Jackiego stanowi doskonałą okazję dla Ciemności i jednocześnie sprawia, że Jackie postanawia podążyć tropem zamachowców, odkrywając tajemnice stojące za atakiem na niego i motywy którymi kieruje się Ciemność.


Więcej filmów z The Darkness II


Gra pełna jest niezwykłego, mrocznego klimatu przedstawionego za pomocą grafiki stylizowanej na komiksową. Nowego wymiaru rozgrywki dostarczy unikalna zdolność korzystania z dwóch demonicznych ramion przy jednoczesnym strzelaniu nawet z dwóch broni na raz. Całości zaś dopełnia Mike Patton, jeden z najbardziej znanych na świecie wokalistów, podkładający głos pod Ciemność.

Sprawdź także:

The Darkness

Premiera: 25 czerwca 2007
PS3, XBOX 360

Fabuła gry oparta jest na serii komiksowej autorstwa Marca Silvestriego i Gartha Ennisa. W noc swoich dwudziestych pierwszych urodzin Don rodziny Francettich, Wujek P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudostybek6969   @   15:07, 10.02.2012
Gra tylko w wersji angielskiej , więc napewno nie kupię. Za tak grubą kasę mogliby zrobić choć polskie napisy...żenada .
0 kudosremik1976   @   15:24, 10.02.2012
Ja jej nie kupię ze względu na styl graficzny. Pomysł na grę fajny, ale oprawa do kitu, nie mogę się przełamać tak samo jak do PoP z tą samą stylistyką. Po za tym mamy bardzo ograniczony wpływ na otoczenie i wydaje mi się nudnawa. Jest w niej akcja, ale nie dostarcza żadnych emocji z tym związanych.
0 kudostresdosuno   @   16:03, 10.02.2012
Buraki z firmy CENEGA po raz kolejny nie dały nawet napisów PL. Wcześniej olali polskich graczy przy LA Noire, Rage, New Vegas, SKYRIM! Zatem oczywiste jest, że nie kupię kolejnej okaleczonej przez nich gry. Pieniążki poczekają na Wieśka 2 Uśmiech
0 kudosLoczek3545   @   16:39, 10.02.2012
JA teraz jej nie kpię ale jeszcze trochę i będzie mojaSzczęśliwy.
0 kudosdudek90r   @   21:01, 10.02.2012
Ja jutro zamówię może, zobaczę jak z pieniędzmi stoję,
Dodaj Odpowiedź