Valve kontynuuje swą flagową markę? Half-Life 3 w zaawansowanym stadium produkcji?!

Jak zapewne wszystkim fanom serii Half-Life wiadomo, historia Gordona Freemana nie dobiegła jeszcze końca i z pewnością w bliżej nieokreślonej przyszłości przyjdzie nam poznać kolejny rozdział w życiu słynnego naukowca.

@ 09.12.2011, 23:29
Bartek "bat2008kam" Michałowski
pc, ps3, xbox 360

Valve kontynuuje swą flagową markę? Half-Life 3 w zaawansowanym stadium produkcji?!

Jak zapewne wszystkim fanom serii Half-Life wiadomo, historia Gordona Freemana nie dobiegła jeszcze końca i z pewnością w bliżej nieokreślonej przyszłości przyjdzie nam poznać kolejny rozdział w życiu słynnego naukowca. Być może owa przyszłość nadejdzie szybciej niż myślimy, o czym świadczą najnowsze wydarzenia, jakie rozegrały się wokół słynnego cyklu Valve.

Kilka dni temu furorę w sieci zrobiła koszulka, jaką miał na sobie jeden z pracowników powyżej wymienionej firmy. Charakterystyczne logo z trójeczką pośrodku z miejsca poruszyło wielbicieli serii.

Valve kontynuuje swą flagową markę? Half-Life 3 w zaawansowanym stadium produkcji?!
Oliwy do ognia dodał pewien amerykański aktor (który wolał pozostać anonimowy), informując redakcję czasopisma Official Xbox Magazine, iż aktualnie pracuje nad projektem zwanym Half-Life Episode 3. Póki co nie wiemy, czy mowa tu o trzecim epizodzie do drugiej części, czy o pełnoprawnej trójce, która – wedle niepotwierdzonych wieści – powstaje już od jakiegoś czasu.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach, przy okazji wypisując, czego oczekujecie od nowej odsłony Half-Life.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdudek90r   @   00:16, 10.12.2011
Eeee... świetna wiadomość, aby się okazało że faktycznie zrobią 3 część Dumny
0 kudosIgI123   @   00:29, 10.12.2011
No, świetnie! Na 3/Episode Three czekam grubo ponad 5 rok? W zasadzie, oby był choćby w połowie tak dobry, jak poprzedniczki, a będzie świetnie. Najbardziej bym jednak chciał, by Gordon w końcu coś powiedział. Cokolwiek.
0 kudosLuksib   @   00:41, 10.12.2011
Poprzednie przygody Gordona Freemana były świetne lecz zostały pewne niedomówienia do wyjaśnienia. Też czekam aż wreszcie pojawi się Half-Life Episode Three lub trzecia część.

Na koszulce nie ma napisu Episode więc może to znaczyć, iż jest to trzecia część Half-Life.
0 kudoskobbold   @   10:35, 10.12.2011
Same plotki, żadnych konkretów raz go robią raz porzucają. Oby panowie z Valve nie przedobrzyli i HL nie skończył jak DNF, kiedy oczekiwania w zderzeniu z rzeczywistością(czyt. produktem finalnym) = głębokie rozczarowanie.
0 kudososkarsom   @   11:54, 10.12.2011
Powoli zaczyna mnie wkurzać to ciągłe podgrzewanie atmosfery przez Valve. Już było tyle plotek, tyle różnych ukrytych znaków, a tutaj nic! Potwierdziliby i byłby święty spokój.
0 kudosgregory16mix   @   23:53, 11.12.2011
Świetne info nie powiem... Coś jest na rzeczy, ale jeszcze jakiś czas temu studio zastrzegało się, by nad HL3 pracowali... Na razie mamy poszlaki, ale jednak dla pewności wolał bym jakisz ofiszjalSzczęśliwy Nic, tylko czekać.
Dodaj Odpowiedź