Zapowiedziano Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure - idealną grę dla dzieci!

Microsoft robi co może, by Xbox 360 trafił do jak największego grona odbiorców, wliczając w to całe rodziny.

@ 09.12.2011, 18:31
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
xbox 360

Zapowiedziano Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure - idealną grę dla dzieci!

Microsoft robi co może, by Xbox 360 trafił do jak największego grona odbiorców, wliczając w to całe rodziny. Kolejna gra, która spodoba się przede wszystkim dzieciom, to Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure! Produkcja, jak można się domyślić po samym tytule, wykorzysta dobrodziejstwa kontrolera ruchowego Kinect i położy nacisk przede wszystkim na zabawę.

Po Kinect Disneyland Adventures, omawiane dzieło będzie następną pozycją wrzucającą gracza do uniwersum Disneya, a konkretniej rzecz ujmując - wytwórni Pixar. Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure pozwoli nam wskoczyć w skórę bohaterów pięciu filmów animowanych Pixara - Toy Story 3, Odlot, Ratatuj, Auta oraz Iniemamocni. Pomachamy sobie zatem łapami przed telewizorem, wykonując różne mini-gierki i zadania. Czyż nie idealne dla dzieci?

Premiera nastąpi w marcu 2012 roku, tylko i wyłącznie na Xboksa 360. Spójrzcie tymczasem na trailer. Wygląda naprawdę przyjemnie.


Więcej filmów z


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?