Nowy BloodRayne powróci na konsolach!

BloodRayne to bardzo niedoceniona przez graczy produkcja. Być może dla tego, że pierwsze skrzypce grała kobieta.

@ 02.04.2011, 12:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps3, xbox 360

Nowy BloodRayne powróci na konsolach!

BloodRayne to bardzo niedoceniona przez graczy produkcja. Być może dla tego, że pierwsze skrzypce grała kobieta. Na dodatek była zła i nie znosiła Słońca, czyli była wampirzycą.

Od 2005 roku słuch po jakiejkolwiek nowej części serii zaginął. Stagnacja trwała długo, jednak wszyscy fani seksownej wampirzycy niech nie tracą nadziei - oto firma Majesco zapowiedziała BloodRayne: Betrayal! Historia Betrayal przedstawi ostatnią misję, którą wykona Rayne dla łowców wampirów. Główna bohaterka podejmie się wyzwania z kompanem, toteż być może ujrzymy tryb kooperacji. Spróbują oni udaremnić masakrę wampirów.

Nowy BloodRayne powróci na konsolach!

Niestety, fani gry na PeCecie jej nie ujrzą. Szpila wydana będzie wyłącznie w cyfrowej dystrybucji na XBL oraz PSN. Dodatkowo, wystartowała oficjalna strona internetowa, znajdująca się pod tym adresem. I na deser - teaser.


Sprawdź także:
BloodRayne: Betrayal

BloodRayne: Betrayal

Premiera: 06 września 2011
PS3, XBOX 360

BloodRayne: Betrayal to kolejna odsłona słynnej, acz niedocienionej serii BloodRayne. Projekt niestety nie jest dostępny w klasycznej formie, a jedynie w elektronicznej d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRavnarr   @   13:00, 02.04.2011
Tym razem jakoś nie płaczę, ze nie będzie na PC. Wiem, ze to głupie, ale ta gra kojarzy mi się tylko z kretyńskim filmem mistrza Uwe Dumny
0 kudosbat2008kam   @   15:00, 02.04.2011
Bardzo niedoceniona przez graczy produkcja? Zabawne, ja bym powiedział, że właśnie bardzo przeceniona... Za bardzo. A Wampirzyca wcale złą kobietą nie była. W końcu hitlerowców mordowała.

A to, że gra zostanie wydana tylko w dystrybucji cyfrowej, wg mnie najdobitniej świadczy o tym, że nie będzie to ,,must have''.
0 kudosFox46   @   22:33, 02.04.2011
Jedynka bardzo mi się podobała oryginalny pomysł fajna gra nawet bardzo do tego zabijaliśmy nazistów i mogliśmy odcinać kończyny w rożnych miejscach, ćwiartowaliśmy przeciwników.

Dwójka dla mnie to był mocny niewypał nie dorównywała jedynce

Jaka będzie ta część zoabczymy .
0 kudoshavoc707   @   23:43, 02.04.2011
Zgadzam sie, jedynka dawała radę. Pamiętajmy że na PS2 to nawet całkiem wypaśna była. A lalka jeszcze bardziej Diabelski pomysł Może ktos się postara i zrobi coś fajnego, nie wiadomo. Jak będzie jakieś demko to z chęcią pomiętoszę Rudą nieco Pokręcony